| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - Dziechcinka
Obiekty w okolicy
Konopnickiej 1
52
m
Wisła
Willa "Raj"
55
m
Wisła
Stacja paliw "Orlen"
71
m
Wisła
Galeria trofeów Adama Małysza
73
m
Wisła
Konopnickiej 4
75
m
Wisła

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Most w ciągu ul. Ustrońskiej. W tle widoczny poprzednik Hotelu Gołębiewski.
2012-07-17 14:12:51 (13 lat temu)
PEŻ
 
Dzięki za lokalizację.
2012-07-17 15:57:33 (13 lat temu)
do Cristoforo: Dopiero teraz trafiłem na to zdjęcie. To nie jest most w ciągu ul. Ustrońskiej. To jest most w Wiśle Dziechcince, tzw. "Oazie", prowadzący od dzisiejszego ronda przy stacji "Orlen" w kierunku na Wisłę Malinkę i Czarne. W lewo za mostem jest ul. Konopnickiej, w prawo ul. Wyzwolenia. Dom wczasowy widoczny wśród drzew to ten obiekt: (zresztą pocztówka też przez Peża zamieszczona). Poprzednik Hotelu Gołębiewski nigdy nie został uruchomiony. Stał zbudowany z czerwonej cegły, nieotynkowany i niszczał, dopóty, dopóki cały nie został wchłonięty przez potężna bryłę Hotelu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kropeczka
2014-11-15 18:58:09 (11 lat temu)
PEŻ
 
+1 głosów:1
Prośba o pomoc w precyzyjnej lokalizacji.
2016-05-08 09:22:31 (10 lat temu)
paulus60
 
+2 głosów:2
do PEŻ: Widok w kierunku wschodnim. Jest to most w Wiśle Oazie. Po nim biegnie droga do Wisły Malinki i Czarnego. Za mostem w prawo zaczyna się ulica Wyzwolenia. Za mostem w lewo biegnie ul. Konopnickiej. Zdjęcie wykonano w pobliżu dzisiejszej stacji paliw Orlen przy rondzie w Wiśle Oazie.
Co ciekawe, w odróżnieniu od sąsiedniego Ustronia, Wisła nigdy nie miała formalnego statusu uzdrowiska. Było to obiegowe, tradycyjne określenie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2016-05-08 09:47:56 (10 lat temu)
czesil
 
Bardzo podobny most zbudowali Niemcy w Cieszynie
2018-12-07 21:48:47 (7 lat temu)
Tak szczerze powiedziawszy to nie jestem tu pewna ani lokalizacji, ani datowania, więc proszę o ewentualne korekty :-)
2018-12-09 12:53:39 (7 lat temu)
Krzyś_
 
+3 głosów:3
Dopiero dziś coś się odblokowało w głowie:
2024-07-03 23:00:45 (rok temu)
4elza
 
+2 głosów:2
Dziękuję.
2024-07-04 07:02:58 (rok temu)
do Krzyś_: Coś ta zabudowa o wiele rzadsza...
2024-07-03 23:22:09 (rok temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do Krzyś_: Dlatego to tyle trwało, ale ostało się kilka domów, np. ten z po lewej z łukowatymi oknami:

I ten przed nim też.
2024-07-03 23:26:58 (rok temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do Krzyś_: Ten z tymi trójkątnymi okienkami też:
2024-07-03 23:29:38 (rok temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do Krzyś_: Jeszcze ten z tym wystającym fragmentem dachu po prawej:

Sprawdzam zawsze cały kadr, nie tylko obiekt główny.
2024-07-03 23:37:16 (rok temu)
do Krzyś_: Przypisałem...
2024-07-04 00:34:34 (rok temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Tu ładnie widać ten budynek ze ściętym dachem:
2024-07-04 00:43:49 (rok temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet