| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Wąski Tor
1
2
3

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Wąski Tor

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jerzy51
 
Do esski: Super seria zdjęć z kolei .
2014-02-18 06:21:08 (12 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do Jerzy51: Najczęściej, na zdjęciach sprzed wielu lat widać tylko budynki dworcowe, tutaj , na wielu zdjęciach z tej serii, można zerknąć na eementy infrastruktury, tak jak tu, lokalna szopa, wyglądająca jak jakiś kurnik.
2014-02-18 06:24:51 (12 lat temu)
mag
 
Te wagony stoją na torze 750 mm ?
2014-08-06 00:12:47 (11 lat temu)
mag
 
Na transporterach je przyciągnęli ?
2014-08-06 09:48:53 (11 lat temu)
Wagony stoją na kołach na fragmencie torowiska.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr.
2014-08-06 22:37:05 (11 lat temu)
legion
 
+1 głosów:1
...swego czasu na kolei modne były wczasy pracownicze w takich wagonach. Kompletowało się skład, każda rodzina dostawała jeden wagon, podczepiali lokomotywę i w ...Polskę ! Dojeżdżali do większego miasta na bocznicę ...dwa ...trzy dni i dalej w drogę ! Fajna forma zwiedzania kraju no i jak dla pracowników kolei była to tania impreza - płacili "grosze" a zwiedzali jak z "Orbisem" !
2014-08-07 09:03:56 (11 lat temu)
Były też wczasy "stacjonarne" z większą ilością takich wagonów - w tym stołówka i obowiązkowy wagon kulturalno-oświatowy. Na półwyspie helskim było takie miejsce tuz za Jastarnią; nawet pociągi tam stawały a przystanek nazywał się "Jastarnia - wczasy wagonowe".
2014-08-07 10:24:19 (11 lat temu)
do mag : Wyglądają na normalnotorowe.
2014-08-06 07:12:58 (11 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Ale mogą leżeć na wąskich wózkach.
2014-08-06 12:22:06 (11 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
Więcej staranności - dublujesz obiekty, wystarczy przecież sprawdzić.
2014-08-12 18:45:23 (11 lat temu)
esski
 
Dublowane obiekty?? woow...
2014-08-12 18:46:58 (11 lat temu)
Eeeee prośba do kolegy....trzeba dodać znacznik obiektu na mapie ☺☺☺ Dziękuje ☺
2020-09-25 18:08:26 (5 lat temu)
Joanna Syrenka
 
+1 głosów:1
Świetne!
2020-11-08 00:26:44 (5 lat temu)
Inicjały imienia i nazwiska oraz skrót od Starachowice?
2020-10-17 22:46:20 (5 lat temu)
Ja bym szukał znacznie bliżej - DF Starosielce (późniejsze Kolejowe Zakłady Konstrukcji Stalowych).
2020-10-17 23:58:19 (5 lat temu)
fantom
 
do Ełk•Lyck Fotomuzeum: Jeśli to dobry trop i jest to data budowy mostu, to w Starachowicach istaniała odlewnia stali.
2020-10-17 22:55:23 (5 lat temu)
do ritterswalder: To by pasowało. Dodatkowo obie miejscowości wówczas były w tym samym województwie.
Teraz następne pytanie dlaczego wymieniono most? Działania wojenne? Ta linia kolejki wąskotorowej istniała już przed II wojną.
2020-10-18 11:36:59 (5 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Ełk•Lyck Fotomuzeum: Most przypisałem też do rzeki Legi.
2020-10-18 19:05:01 (5 lat temu)
Ełk•Lyck Fotomuzeum
 
+4 głosów:4
Rozebrany.
2023-04-10 21:40:56 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Lokomotywa Ol-49.
2022-05-30 13:13:02 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Hmmmm, czy ta seria niepowinna "wylądować" w tym obiektu ?
2024-01-18 16:32:03 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Ulica Wąski Tor - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet