| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Warszauera 1 - Estery 8
29
m
Kraków
Plac Nowy 10
36
m
Kraków
Miodowa 25
43
m
Kraków
Estery 10
47
m
Kraków
Warszauera 3
47
m
Kraków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+2 głosów:2
2021-11-09 21:44:23 (4 lata temu)
max
 
+2 głosów:2
2021-11-09 21:51:20 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do max: Teź dobre, ale mnie chodzilo o tą komurke i wpatrzenie tej panny na rowerze....adeptka na Ocene Darwina ☺☺☺
2021-11-09 21:53:26 (4 lata temu)
max
 
+1 głosów:1
do vetinari: Wiem, ale po dzisiejszych jazdach autem po mieście każda porażka rowerzysty wprawia mnie w świetny nastrój :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2021-11-09 21:57:33 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do max: Pssssst, wieś ile tu jest rowerzystów na portalu....podpisaleś wlaśnie swoją kare śmierci ☺☺☺ Tak samo jak tutaj ta dziewczyna postąpila bład, tak i kierowcy samochodów je robią, nawed bym powiedzial więcej. Bo samochód ma 4 kola i są chronieni blachami...☺☺☺ Wole chodzić na piechote, albo pociągiem....☺
2021-11-09 22:17:59 (4 lata temu)
max
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ja sam jeżdżę na rowerze, ale to co dziś widziałem to było proszenie się o spektakularną (aczkolwiek bolesną) śmierć. Otóż w moim kochanym mieście jacyś idioci zwężają pasy ruchu dla samochodów do jakichś absurdalnych rozmiarów. Ledwie się mieści na tym auto osobowe, autobus nie ma szans. A na takim pasie wskazywana jest jeszcze opcja przejazdu dla rowerzytów. A oni jak to oni - widzą narysowany rower to jadą. I dziś widziałem jakiegoś kretyna, który cudem uniknął śmierci, bo próbował się zmieścić w te 10 cm między autobusem i krawężniiem w tym miejscu:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2021-11-09 22:23:03 (4 lata temu)
do max: Rozumiem....kandidat na Nagrode Darwina....
2021-11-09 22:38:01 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet