| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Fabryczna 2-6
2
6
Obiekty w okolicy
Fabryczna 8-12
37
m
Opole
Wiata śmietnikowa
37
m
Opole
Plebiscytowa 62-72
56
m
Opole
Instal
62
m
Opole
Rodziewiczówny 3-11
75
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Adam Śmietański też miał swojego Cadillaca na zdjęciach ;-)
2015-11-28 12:27:18 (10 lat temu)
pawulon
 
To przypadek czy odgórny nakaz aby wszystkie były czerwone? ;-))
2015-11-28 13:10:48 (10 lat temu)
foxi
 
Rewelacja, blisko 100 odsłon i ZERO ocen ;-))
2015-11-28 13:24:55 (10 lat temu)
A ja myslalem ze Foxi jest z Zaodrza :)
2015-11-28 20:44:56 (10 lat temu)
Niektóre firmy ubezpieczeniowe dają zniżkę jeśli auto jest czerwone, bo wychodzą z założenia, że jest lepiej widoczne :-)
2015-11-29 13:06:37 (10 lat temu)
To ja
 
Bloki powstały w latach 1968/70 tak ,że nie mają jeszcze 50 lat
2015-11-29 14:09:09 (10 lat temu)
foxi
 
+1 głosów:1
do krzysztal: ... na wiosnę zrobię z niego cabriolet i będzie jak u pana Adama jakie czasy takie auta ;-)
2015-11-28 13:28:46 (10 lat temu)
foxi
 
do pawulon: ... przypadek i aparat pod ręką, mam jeszcze inne podobne jak stoi kilka identycznych.... Polonezów ;-) do oszukania
2015-11-28 13:22:07 (10 lat temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do pawulon: Czerwone bo Fabryczna to robotnicza ulica. Pozostały sentymenty :) :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2015-11-28 17:33:31 (10 lat temu)
do foxi: ... bo nie posadziłeś znacznika obiektu na mapie ;-)
2015-11-28 14:52:59 (10 lat temu)
foxi
 
+4 głosów:4
do krzysztal: ... nie wiem czy mogę się ujawnić na mapie ;-)
2015-11-28 16:25:56 (10 lat temu)
do foxi: ...Andrzeju, dlaczego obiektowi przypisałeś typ "obiekt przemysłowy", kiedy to jest blok?
2015-11-29 12:38:44 (10 lat temu)
foxi
 
do Desperado: Fabryczna bo było tylko to
2015-11-28 17:56:19 (10 lat temu)
foxi
 
do Tomi_Opole: Krótko też tam pomieszkiwałem w latach 1988-1994 na Niemodlińskiej 44 ;-)
2015-11-29 12:50:30 (10 lat temu)
foxi
 
do krzysztal: Teraz to widzę i nie wierzę, ale spróbuj założyć obiekt na Fabrycznej tj. Fabryczna 2-6 nawet jak w linijce nazwa obiektu wybierzesz "blok mieszkalny" to i tak automat głupi dostawia ikonkę po lewej "zakład przemysłowy", myślę, że maszyna reaguje tak na słowo Fabryczna ;-) znacznik na mapie to też nie moje dzieło ;-)
2015-11-29 12:48:06 (10 lat temu)
do foxi: Hmm, stworzyłem obiekt "Fabryczna ZM" - automat proponował "zakład przemysłowy" ale ręcznie wybrałem "blok..." i chyba tak zostało ( ) . Nie wiem. W każdym razie już jest ok, a znacznik to moja robota ;-)
2015-11-29 12:54:05 (10 lat temu)
foxi
 
do krzysztal: Dzięki Bratku ;-) to postaw może jeszcze bliżej ulicy, ale na trawniku znacznik dla Instalu
2015-11-29 13:03:46 (10 lat temu)
foxi
 
Kol. A.M. via FB: To jest efekt wydzielenia działalności do firm partnerskich i redukcji kosztów. No i w starych budynkach nie przewidziano takiego rozwoju łączności, więc brakuje tam odrębnie wydzielonych duktów na okablowanie. Nowe budynki już mają to uwzględnione.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2021-10-18 11:50:00 (4 lata temu)
Polska robota.
2021-10-18 14:27:45 (4 lata temu)
foxi
 
2021-10-18 21:08:03 (4 lata temu)
foxi
 
Kol. A.M. via FB : Znajdą się na pewno jeszcze łączowki z Deutsche Reichpost. Jedna jest w Łosiowie, ale w Opolu też na pewno.
2021-10-18 11:53:52 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Fabryczna 2-6 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet