| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Pergola
109
m
Wrocław
Pawilon letni - Wrocławskie Centru...
125
m
Wrocław
Belweder
130
m
Wrocław
Główne wejście - brama "Sukya"
138
m
Wrocław
Teatrzyk lalkowy
143
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Fontanna multimedialna

Zbudowano: 1913 / 2009
Dawniej: Staw
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
+3 głosów:3
Hala nareszecie ma właściwy adres strony internetowej
2012-02-22 13:20:55 (14 lat temu)
YouPiter
 
+4 głosów:4
... i nie ma wątpliwości co do nazwy.
2012-02-25 16:10:41 (14 lat temu)
No i mamy zdjęcia z tych dwóch październikowych wieczorów z niesamowitym niebem przed zachodem słońca - :)
2013-11-21 22:07:22 (12 lat temu)
skrzypa
 
do Neo[EZN]: To z linka dzień wcześniej :)
2013-11-21 23:03:23 (12 lat temu)
do skrzypa: Tak, dlatego napisałem o zdjęciach z dwóch wieczorów - akurat w te dni było bardzo ładne niebo wieczorami.
2013-11-22 00:12:31 (12 lat temu)
pawulon
 
do skrzypa: Ja bym jeszcze przypisał do Pawilonu Czterech Kopuł.
2013-11-22 00:14:40 (12 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
Mówisz i masz
2013-11-22 12:26:40 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do skrzypa: Thx ;)
2013-11-22 12:30:06 (12 lat temu)
To był chyba jeden z ostatnich dni w tym roku z działającą fontanną - przed zimowym "odpoczynkiem".
2013-11-21 22:06:12 (12 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
Był to piękny, cieplutki październikowy wieczór idealny na spacer
2013-11-21 23:04:17 (12 lat temu)
Dobre :) Nie będzie siurkać ale LED-y będą się palić w rytm muzyki? :)
2014-11-14 22:28:38 (11 lat temu)
skrzypa
 
Tak muzyczka leciała ale było jeszcze za wcześnie na pokaz :-)
2014-11-14 22:35:58 (11 lat temu)
chrzan233
 
+1 głosów:1
Autopodmiana.
2020-12-31 22:38:26 (5 lat temu)
Kiedyś można było się tu latem popluskać - teraz ochroniarz pogoni.
2020-02-23 19:33:35 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Czemu Piotr nie ma obiektu Staw? Fontanna jest od kilku lat dopiero a staw ciut dłużej.
2020-02-23 19:43:30 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Staw jest jako stara nazwa obiektu.
2020-02-23 19:44:58 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Tomek, nie jesteś to Ty
2020-02-23 19:46:08 (6 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Ja ze szkodnikami swoimi
2020-02-23 20:57:56 (6 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Jak możesz swoje pociechy nazwać szkodnikami :-)
2020-02-23 21:31:08 (6 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Ja teź powiedzialem mojim dziewczynam źe jedna z nich jest adoptowana, i one nie wiedza która ☺☺☺ Źycze jest twarde ☺☺☺
2020-02-23 21:42:10 (6 lat temu)
legion
 
+2 głosów:2
:-)))
2022-11-30 07:51:51 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do legion: 😀
2022-11-30 17:28:57 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
Ciekawe co, a raczej Kto był obiektem ? ")
2023-01-09 20:45:27 (3 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Waldemar S: Sam to znaś, natrętne i nieustępliwe modelky jak zobaczą obiektyw...niemoźna ich powtrzymać ☺
2023-01-09 20:56:52 (3 lata temu)
do vetinari: :_) :)
2023-01-09 20:57:45 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Widok na staw, pawilon letni oraz Halę Stulecia, podczas Niemieckiego Święta Sportu i Gimnastyki (Deutsches Turn-und Sportfest Breslau 1938). Pozostałe zdjęc...
Zimowa iluminacja fontanny
1933
-
1945
1933
-
1954
1948
-
1978
1972
-
2002
1981
-
2002
2001
-
2009
2001
-
2009
2009
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet