| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Panoramy Fromborka

Widoki z wieży wodnej

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Panoramy Fromborka

2 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
pawulon
 
W oddali widać nawet Mierzeję Wiślaną :)
2009-09-24 22:53:45 (16 lat temu)
PEŻ
 
Podmiana na skan.
2014-06-21 22:19:18 (12 lat temu)
PEŻ
 
+1 głosów:1
Podmiana na skan + autor.
2013-12-22 11:41:11 (12 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
Jak zwykle "z wyrazami wdzięczności" ;-)
2013-12-22 19:12:40 (12 lat temu)
Bartek
 
+2 głosów:2
Po prawej to nie wieża kościelna jak piszesz, lecz nieistniejący już pomnik Mikołaja Kopernika zniszczony podczas II Wojny Światowej.
2011-11-10 19:52:53 (14 lat temu)
Bartek
 
+1 głosów:1
2011-11-10 22:29:01 (14 lat temu)
do Bartek: Dziękuję , poprawiłem opis.
2011-12-28 23:11:19 (14 lat temu)
mike016
 
Poprawiam datowanie - 600-lecie Fromborka wypada w 1910 roku.
2015-01-20 20:15:27 (11 lat temu)
esski
 
To też zbyt małe, może dobre do innych stron internetowych.. nie wiem, być może.. tu na fotopolsce jest inaczej jak wszędzie..
2015-10-26 00:43:16 (10 lat temu)
do esski : rozumiem, usunę :)
2015-10-26 00:48:58 (10 lat temu)
pawulon
 
do esski :
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2015-10-26 08:16:08 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do esski : Jesteś pewien, że jak będzie większe to jakość na tym nie ucierpi ? Nie zawsze większe jest lepsze ;-)
2015-10-26 09:34:04 (10 lat temu)
pawulon
 
do Kreatywna Joanna: Joasiu, na fotkach których autorami nie jesteśmy, nie dajemy swojego nicka, można dać co najwyżej logo FP ;)
2015-10-26 08:50:09 (10 lat temu)
esski
 
do Kreatywna Joanna: Nie trzeba usuwać, wystarczy podmienić na większe, dokonuje sie tego za pomocą guzika "Edytuj".
2015-10-26 10:25:31 (10 lat temu)
Kreatywna Joanna
 
+2 głosów:2
do pawulon: Wiem, ale jak dodaję "hurtem" to zdarza mi się przeoczyć. Codziennie się edukuję :)
2015-10-26 09:55:22 (10 lat temu)
do pawulon: Tu udało mi się "zlikwidować" poprzez edycję mój podpis, ale w innych poprawiam, klikam "submit" i nic, czy funkcja działa z opóźnieniem?
2015-10-26 10:12:18 (10 lat temu)
esski
 
do ZPKSoft: Skan z widokówki.. 1500-1600 na "dzień dobry " przeżyje.. wrzucałem skany ze zdjęć wielkości 3 na 3 cm i tragedii nie było.
2015-10-26 10:27:25 (10 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Kreatywna Joanna: Zeskanuj conajmniej 72 lub 96 dpi, podkręć na 1500-1700 pix , w chwili kiedy zdjęcie przebywa w wyroczni nie jesteś w stanie nic z tym zrobic... za dzień lub dwa powinno wrócić do zbiorów, chyba że zbierze więcej chętnych na kosza niż pozostawienie. Gdyby ocałało to podkręć skaner na 1500-1700 pixeli i wrzuć za pomocą "edytuj" raz jeszcze
2015-10-27 02:58:19 (10 lat temu)
do esski : Zdjęcie pochodzi z archiwum Muzeum im. Mikołaja Kopernika we Fromborku. Skanowane było w 2007 roku, kiedy pisałam pracę naukową. W najbliższym czasie raczej nie podjadę, żeby zeskanować. Trochę późno FP przeze mnie odkryta. Wydawało mi się, że jest ciekawe, ale nie trzeba toczyć o nie walk. Tu może jedynie pomóc PS.
2015-10-27 08:32:13 (10 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Kreatywna Joanna: To wskazane byłoby zmienić źródło... Muzeum im. Mikołaja Kopernika.( tak ja bym uczynić raczył )
2015-10-27 11:23:42 (10 lat temu)
do esski : nie działa F5 i nie mogłam :), powrót do początku rozmowy...
2015-10-27 11:40:42 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Kreatywna Joanna: Dodałam źródło i przeniosłam do niego ten skan.
2015-10-27 11:47:25 (10 lat temu)
esski
 
do Kreatywna Joanna: Za dzień dw widoczny powyżej skan powróci z wyroczni...teraz, tak mi się wydaje, edytować go chyba nie można...
2015-10-27 12:07:36 (10 lat temu)
do ZPKSoft: no i znalazła się pomocna dłoń, dzięki
2015-10-27 12:02:26 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Kreatywna Joanna: Jak coć będzie potrzebne to daj znać. Pozdrawiam - Zosia.
2015-10-27 12:07:28 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do esski : Można, bo ja zmieniłam źródło.
2015-10-27 13:14:25 (10 lat temu)
cm
 
+2 głosów:2
Horyzont celowo taki skośny?
2017-05-17 14:08:28 (9 lat temu)
do cm: Zaraz go podmienię na prosty. Sprawdziłem oryginał i jest taki sam, podejrzewam że fotografujący dostał podmuch wiatru. Podmieniam na drugie (takie same)
2017-05-18 13:58:39 (9 lat temu)
Znajac źyczie..i slychać...:-)
2017-05-19 17:12:55 (9 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do vetinari: Odbierała życzenia urodzinowe.
2017-05-19 18:48:00 (9 lat temu)
do piotr brzezina : No to 100lat 100 lat..... gratulacije i pozdrowienia :-)
2017-05-20 06:33:57 (9 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Przypisanie do Rybackiej 12 nie wystarczające. Nanoszę znacznik na budynku. Zdjęcie przypisuję do panoram.
2025-03-26 21:42:18 (rok temu)
Pawelku, podaj nam proszę w opisu co to jest za wiźę i rzeźbe widoczne na Twym dzięciu, dziękuję ☺
2025-09-08 19:08:19 (9 miesięcy temu)
pewu
 
+1 głosów:1
do vetinari: Się robi :) Dodałem znaczniki na zdjęciu.
2025-09-09 08:49:22 (9 miesięcy temu)
do pewu: ☺☺☺
2025-09-09 09:24:29 (9 miesięcy temu)
10 Dyskusji (ostatnia 9 miesięcy temu)
Panoramy Fromborka - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet