| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (14)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Pawilon handlowy
69
m
Wrocław
Kioski handlowe
115
m
Wrocław
Kaszubska 13-15
128
m
Wrocław
Podwórcowa 7
133
m
Wrocław
Srocza 21
143
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Garaże

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 01.2021
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Bramy zarośnięte - widać, że garaże nieużytkowane. Cała konstrukcja w tragicznym stanie. Jest szansa, że się zawali :)
2014-09-04 20:46:55 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Faktycznie ta trawa o czymś świadczy. Garaże da się zlikwidować - jak dali radę na Pobożnego czy Zamkowej to tutaj może też jest to do wykonania - wszystko pewnie zależy od tego kto jest właścicielem terenu a właścicielem gruntu jest gmina, garaż ma wpis "własność gminy z wieczystym użytkowaniem".
2014-09-04 20:51:55 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Doczekaliśmy się :) Garaże znikną. We wrześniu przy Ptasiej 7, rusza budowa budynku mieszkalnego. Inwestorem jest Deweloper Inter-Es. Już teraz trwa przedsprzedaż mieszkań.
2016-05-10 23:10:33 (10 lat temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
do Cristoforo: Kto by pomyślał - stały jeszcze prawie 5 lat - - od 01.2021 r. - zmiana kategorii obiektu na "nie istnieje".
2021-01-22 01:38:18 (5 lat temu)
StaSta
 
Garaże mają zostać wyburzone. W ich miejsce powstanie budynek mieszkalny.
2016-05-11 13:21:47 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do StaSta: Tak jest. Nawet Krzysiek o tym wczoraj wspominał - - BARDZO dobrze, że czuwacie :) !!
2016-05-11 14:18:11 (10 lat temu)
StaSta
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Czuj - czuwaj:)
2016-05-11 14:55:06 (10 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Mam foty garaży Zambrowa. Nasze lokalne wyglądają w swej szpetocie jak pałace w stosunku do "favela style" blaszakòw na wschodzie
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: 1212121212123
2016-05-11 14:58:30 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: No ba, pisałem o tym już w listopadzie :-)
2016-05-11 16:34:05 (10 lat temu)
do esski : No to warto zapodać link do takiego zdjęcia na FP garaży w Zambrowie :) - porównamy,
2016-05-11 15:37:52 (10 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Linku nie bedzie.wrzucę zdjęcia dziś lub jutro. A kto niecierpliwy to niech zerknie w GSV ul Wojska Polskiego, + teren koszar.+.okolice wyjazdu na Bialystok. Stoi tego setki
2016-05-11 15:52:23 (10 lat temu)
esski
 
2016-05-12 13:10:44 (10 lat temu)
Oby tylko powstało tu coś ładniejszego od tego ...
2021-01-22 07:51:39 (5 lat temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Trudno powiedzieć, czy ładniejsze - dom jak dom, raczej bez fajerwerków;-) Nawiasem mówiąc ta zwłoka w inwestycji była spowodowana podobno sporem z właścicielami lokali z bocznymi oknami w sąsiednim budynku, które - po realizacji inwestycji -zostaną "zaciemnione".... jak widać trochę to trwało.
2021-01-22 15:00:56 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do zygmunt_ra: Przynajmniej na wizualizacji ten z linku ładniejszy :)
2021-01-24 22:33:55 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet