| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (14)
Obiekty w okolicy
Ptasia 15
24
m
Wrocław
Ptasia 14
26
m
Wrocław
Ptasia 13
33
m
Wrocław
Budynek "Przy Ptasiej"
33
m
Wrocław
Srocza 21
41
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Studio Arte

Obiekt jest w trakcie budowy
Biuro architektoniczne: Maćków Pracownia Projektowa (34 realizacji)
Inwestor: Dom Development (5 inwestycji)
Zbudowano: 2018-2019
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Już prościej się nie dało :(
2018-07-12 08:15:46 (7 lat temu)
To jest wizualizacja, ale nie wykonana przez Ciebie Zygmuncie ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2018-07-12 11:37:35 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: No faktycznie jakoś dziwnie im to wyszło - ja od siebie już nic nie dodawałem :)
2018-07-12 12:12:13 (7 lat temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do YouPiter: To jest de facto zdjęcie ogrodzenia i jako takie mojego autorstwa a sam autor obrazka nie zadbał o informację o sobie, stąd nie ma informacji - jak ktoś wie, niech poda, to wrzucimy.
2018-07-12 12:11:07 (7 lat temu)
do zygmunt_ra: Sorki, ale taki widok wydaje się tylko stricte komputerową wizualizacją - te samochody w ruchu, jakieś napisy na dole. Dlatego nie rozumiem wątku o autorstwie, a po przecinku autor nie podał informacji o sobie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2018-07-12 12:24:06 (7 lat temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do YouPiter: OK - rozrysowuję:
Chodzi o to, że autor tej ilustracji/wizualizacji nie ujawnił się (nigdzie nie ma o nim informacji na tej planszy) a ja zrobiłem tylko zdjęcie fragmentu tego ogrodzenia - - które przedstawia m.in. wizualizację. Jak poznamy dane autora, to oczywista sprawa, źe wrzucimy o nim wzmiankę. Można teoretycznie wrzucić jako autora wizualizacji inwestora, ale nie wiem co na to sam autor, może nie lubią się już dzisiaj?:-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2018-07-12 12:31:53 (7 lat temu)
Licho
 
do YouPiter: Samochody w ruchu i otoczenie są raczej zdjęciem, mogę nawet zgadnąć czyim, choć to skrzywienie perspektywy do tej osoby, którą mam na myśli nie pasuje.
2018-07-12 14:59:57 (7 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do zygmunt_ra: Najlepiej jako źródło wybrać pozycję "Materiały inwestora" - nie powinien mieć pretensji bo to jest też reklama inwestycji i zależy mu na tym żeby ludzie wiedzieli o tej budowie.
2018-07-12 12:42:23 (7 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
2018-07-12 13:17:13 (7 lat temu)
do zygmunt_ra: O.K, dzięki. - bez linka ani rusz :)
2018-07-12 14:13:06 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Dobry pomysł, nie powinno się już gryźć.
2018-07-12 12:49:16 (7 lat temu)
do YouPiter: Tutaj zawsze się znajdzie jakiś "Dobry Samarytanin" :) Uzupełniłem jeszcze dane przy obiekcie plus nazwa, skoro ją już nadali.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2018-07-12 14:42:56 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do zygmunt_ra: Wszystko pięknie ale Maćków ma na koncie wiele projektów i wszystkie dodane pod biuro architektoniczne a nie architekt :(
2018-07-12 15:00:46 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Młynek się z tym trochę zrobił :)- ok zaznaczyłem jako Biuro. Jakby ktoś miał dokładniejsze informacje niech nanosi bezpośrednio do opisu obiektu.
2018-07-12 15:05:02 (7 lat temu)
mamik
 
do zygmunt_ra: Poprawiłem. Jest jako 19. projekt pracowni.
2018-07-12 15:06:24 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do mamik: Jak się robi taką poprawkę ?
2018-07-12 15:25:54 (7 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Na stronie obiektu klikam w "architekta" i pokazuje się miejsce do wpisania. Gdy się zaczyna wpisywać podpowiadają się poprzednie wpisy. Trzeba wybrać i zatwierdzić. I odświeżyć stronę. I można zobaczyć ile architekt lub inwestor ma na koncie.
2018-07-12 18:11:30 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do mamik: Gdzie i jak się wpisuje to wiem. Ale,o ile mnie pamięć nie myli, to dawniej nie było możliwości poprawienia błędnego wpisu czy usunięcia. Jeśli działa mechanizm korekty to dobrze.
2018-07-12 18:16:07 (7 lat temu)
mamik
 
do ZPKSoft: Poprawiałem wiele razy. Usunąć nie próbowałem ale wpisywałem nowego i przyjmowało.
2018-07-12 21:10:53 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do mamik: Dzięki na naukę ;-)
2018-07-12 21:17:36 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet