| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (8)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Urząd Opieki Społecznej
95
m
Wrocław
Borowska 2
99
m
Wrocław
Schron przeciwlotniczy
117
m
Wrocław
Pastorówka
136
m
Wrocław
Posterunek rewizji technicznej
173
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Garaże

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2015
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
Dzisiaj ok. g. 17 dachówek już nie było. Na płocie pojawiła się tablica z napisem "Oddam gruz i drewno"
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzupłenienie
2015-07-22 19:23:09 (10 lat temu)
do mamik: Akurat przejeżdżałem obok pół godziny temu ale ciężko tam o miejsce do zaparkowania więc odłożyłem sesję na jutro i dobrze bo w zasadzie zbyt wiele się nie zmieniło - tylko ubyło dachówek.
2015-07-22 19:38:58 (10 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do mamik: Uwiecznione, jutro wrzucę :-)
A tablica wisi od kilku tygodni.
2015-07-22 19:52:17 (10 lat temu)
Licho
 
... Od czwartku. I nic się od tego czasu nie ruszyło. Długo ta rozbiórka będzie trwała.
2015-07-27 21:34:43 (10 lat temu)
do Licho: Pewnie dlatego, że maszyny zajęte schronem - jak skończą z nim zabawę to zabiorą się za ten budynek tylko wymienią końcówki z młotami na szczęki.
2015-07-27 21:42:22 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Na dachu jest jeszcze sporo do zrobienia, a do tego maszyny nie są potrzebne.
2015-07-27 21:51:48 (10 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
Przez najbliższe dwie noce będzie rozbierany
2015-07-31 11:54:55 (10 lat temu)
do mamik: U mnie nie da się czytać artykułów z wroclaw.gazeta.pl bo mam wyczerpany limit a cały czas mam wyczerpany - od kilku miesięcy :(
2015-07-31 12:28:30 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Polecam wersję na telefon. W jednej apce są limity tylko dzienne, a w drugiej nie ma wcale.

A komunikat oficjalny jest tu: (z błędem, ciekawe, kto znajdzie).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2015-07-31 12:34:29 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Limit odnawia się co miesiąc. Przynajmniej u mnie. A jeśli mi się kończy to na chrome radzę sobie z tym otwierając artykuły w "oknie incognito". Ale to też działa tylko na określoną liczbę wejść.
2015-07-31 12:41:00 (10 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet