| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - al. Grunwaldzka
1
2
3
Więcej (180)
Obiekty w okolicy
Centrum Handlowe "Manhattan"
49
m
Gdańsk
Kirch's Hotel
73
m
Gdańsk
Grunwaldzka 87/91
79
m
Gdańsk
Grunwaldzka 75-85
88
m
Gdańsk
Fontanna
101
m
Gdańsk

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
I nic z niego nie zostało...
2020-09-02 22:33:06 (5 lat temu)
Ten niepozorny budyneczek ma już ponad 100 lat.
2018-08-14 10:26:37 (7 lat temu)
do † Yanek: Niesamowite! Czy widać go na jakimś starym zdjęciu? Czy to pierwotnie też był kiosk czy np. toaleta albo odwach?
2018-08-14 11:03:46 (7 lat temu)
do † Yanek: Wygląda jak dawny odwach ale może powstał od razu jako kiosk. A z rynkiem co się stało? Został zniszczony w czasie wojny czy nie przetrwał poszerzania alei Grunwaldzkiej? (przy okazji - dzięki za te dwa prezenty - przepiękne zdjęcia i ciekawe teksty (!!!), ale mało wiem o świecie ... :)
2018-08-14 11:23:56 (7 lat temu)
lestat
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: We Wrzeszczu walk praktycznie nie było. Dzielni sowieccy chłopcy z zapałkami wystartowali w okolicach koszar i zjarali niemal wszystkie budynki przy Grunwaldzkiej aż do ulicy Do Studzienki. Na boki nie poszli stąd reszta się we Wrzeszczu zachowała. np Jaśkowa. Zakończyli działalność paląc budynek Politechniki .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup
2018-08-14 14:35:06 (7 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Bardzo się cieszę, że pisemka Was zadowoliły, bo ja tam tylko sprzątam ;)
2018-08-15 20:03:25 (7 lat temu)
do lestat: Czyli poza ścisłym centrum w Gdańsku też nie odbudowywali spalonych kamienic które nie miały stropów i dachów... szkoda tych elewacji...
2018-08-14 14:52:21 (7 lat temu)
do lestat: Niestety - to była powszechna praktyka "wyzwolicieli" - masowe podpalenia dla zamaskowania śladów szabru, zabójstw i gwałtów. Poszło wówczas z dymem wiele budynków, które przetrwały wcześniejsze walki o miasto.
2018-08-14 17:15:16 (7 lat temu)
lestat
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Odbudowane kilka ulic Głownym Mieście . Stare Miasto to już socrealizm w odbudowie . MAło brakowało a Głowne Miasto tez by wygladało jak Stare - na szczęscie odbudowa wygrała ze starciem pruskiego ducha na zawsze i pierdyknięciem socrealistycznych klocków.

Wrzeszcz widziałeś ;)) .

Jak ktos mi się z rodziny zachwyca Sopotem to mówię , fart bo po kilku dniach poszli jarać Oliwę , Wrzeszcz i Gdańsk.

2018-08-14 15:31:01 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet