| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Wydarzenia

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345678910następna
MaW
 
2023-12-16 18:55:28 (2 lata temu)
Ale luda - to musiało być sensacyjne wydarzenie ;)
2015-10-29 19:42:23 (10 lat temu)
Gandalf
 
Ciekawe jaki numer ma ta pani. Oczywiście numer na tabliczce ;-)
2015-10-29 19:47:32 (10 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
Wybory odbywały się w czasie I Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Jazzowej. Dokładnie 12 sierpnia. Przypisałam fotki do wydarzenia i skorygowałam daty.
2024-04-21 08:28:29 (2 lata temu)
do Jarosław Dubowski: A "wybieg" dla kandydatek to chyba dach jakiegoś budynku ? :)
2015-10-29 19:48:56 (10 lat temu)
do Desperado: Wygląda na dach północnego budynku przy początku molo, obecnie dach jest czterospadowy kryty dachówką, a wtedy był płaski i kryty papą:
2015-10-29 20:53:55 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+5 głosów:5
Modelka podpowiada jaką mamy wystawić notę (6)
2015-10-29 18:46:09 (10 lat temu)
A gosć z polowym telefonem czeka na wytyczne "z góry" ;)
2015-10-29 19:41:35 (10 lat temu)
Kamera wygląda na 35 mm. Operator pewnie z PKF (Polska Kronika Filmowa)
2015-10-29 22:10:35 (10 lat temu)
Zorro
 
Molo po lewej stronie trochę krótkie jak na Sopot. Skoro impreza na dachu, to jaki to budynek.
2024-12-12 19:16:41 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
To wybory Miss Sopotu. Pierwsze powojenne wybory Miss Polonia odbyły się w 1957.
2024-12-14 19:53:54 (rok temu)
do Jarosław Dubowski: Wytyczne z KC. PZPR.
2015-10-29 19:46:01 (10 lat temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski:
To nie telefon, tylko akumulator zasilający kamerę.
2024-12-13 01:19:34 (rok temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do Zorro: Impreza jest na tym oto dachu:
A molo jak na Sopot ani za krótkie, ani za długie - tylko w sam raz.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2024-12-12 19:34:05 (rok temu)
Zorro
 
do fantom: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-12-13 01:10:52 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do yani: Możliwe, skrzynka po telefonie widać doskonale się nadawała do przenoszenia akumulatora.
2024-12-14 14:06:34 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski:
Skrzynka oczywiście po telefonie wojskowym, pamiętam je z Przysposobienia Obronnego w szkole.
2024-12-14 16:58:28 (rok temu)
Pomuchelskopp
 
+4 głosów:4
Wreszcie udało mi się zlokalizować to miejsce w Nowym Porcie. Samochody jadą ulicą Oliwską ze wschodu na zachód, pomiędzy budynkami znajduje się wylot Fischerstrasse - dzisiejszej ul. Rybołowców
2023-04-19 08:46:44 (3 lata temu)
Krzyś_
 
+2 głosów:2
2018-02-26 22:12:28 (8 lat temu)
Anneob
 
+1 głosów:1
Można ‘’domniemywać’’, że fotografujący skupił się na balustradzie ze schodami. Dla pełni obrazu, należałoby podać numery rejestracyjne czterech motocyklistów.
2025-03-27 15:35:20 (rok temu)
Anneob
 
+1 głosów:1
Czego można by się spodziewać. Jak zwykle - festiwal impertynencji. Nawet przy amatorskich opisach cudzych zdjęć, należałoby wskazać meritum fotografii a nie jej peryferii.
2025-03-27 15:57:03 (rok temu)
Anneob
 
Czy leci z nami pilot ?
2025-03-27 16:04:12 (rok temu)
do Krzyś_: numer poprawny to 51-53
2020-04-26 00:29:49 (6 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do Heniek072: Czy to nie jest dawna kawiarnia "Morska" ?
2025-03-27 13:03:35 (rok temu)
yani
 
do Anneob:
Można domniemywać, że zdjęcia z papieżem oglądasz na klęczkach.
2025-03-27 15:41:28 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Anneob:
Fotopolska zajmuje się głównie architekturą, to nie jest kółko parafialne.
2025-03-27 16:00:42 (rok temu)
do Anneob: Tak - który sam jak widzę rozpocząłeś...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2025-03-27 16:08:23 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Anneob: TERRAIN AHEAD...
2025-03-27 16:09:39 (rok temu)
Jeżeli w tle jest Centralne Muzeum Morskie, to budynek to "Żuraw" ?
2023-07-23 19:27:42 (2 lata temu)
max
 
A kto to jest?
2023-07-23 19:33:50 (2 lata temu)
do Desperado: No jasne, że tak.
2023-07-23 19:29:55 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do max: Modele, jak sądzę :-)
2023-07-23 22:48:18 (2 lata temu)
Dodałam do Sopot NN ponieważ nie wiem, który to dokładnie budynek ten pawilon "A".
2024-04-21 08:03:57 (2 lata temu)
do da signa: No to chyba lepiej dopisać do BWA niż do NN. Bo mogło być tak jak w teatrach, mała scena, duża scena, scena kameralna. Po co dzielić na czworo ?
2024-04-21 10:09:51 (2 lata temu)
2024-04-21 10:15:26 (2 lata temu)
Koncerty odbywały się w następujących lokalizacjach : Pawilon „A” BWA , Opera Leśna, Molo – Muszla Koncertowa w Sopocie oraz Hala Stoczni – Gdańsk. Może uda się ustalić gdzie zrobiono powyższe zdjęcie.
2024-04-21 08:16:40 (2 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do da signa: To Hala Stoczni Gdańskiej
2024-04-21 08:18:07 (2 lata temu)
do fantom: A możesz mi podać link do lokalizacji, bo nie mogę znaleźć. Czy to tutaj ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2024-04-21 08:26:14 (2 lata temu)
fantom
 
do da signa: Hala spłonęła w 24 listopada 1994 w czasie koncertu Golden Life.
W miejscu gdzie stała jest pomnik:
2024-04-21 09:39:32 (2 lata temu)
fantom
 
2024-04-21 09:41:15 (2 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
2024-04-21 09:50:46 (2 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do fantom: Występ Dava Burmana
2024-04-21 09:42:25 (2 lata temu)
do Woj11: Uzupełniłam opis.
2024-04-21 09:56:30 (2 lata temu)
do fantom: Przypomniałam sobie o tej tragedii, to było straszne...
2024-04-21 09:55:06 (2 lata temu)
To zdjęcie raczej nie zostało wykonane 15 grudnia, tylko kilka dni później
2025-12-16 08:07:04 (6 miesięcy temu)
grgrz
 
do Pomuchelskopp: Coś od strażaków jeszcze zostało. Na pewno po akcji ale to raczej blisko terminu ugaszenia.
2025-12-16 08:41:33 (6 miesięcy temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
do grgrz: Tu już wygląda na względnie normalny ruch na ulicy, więc raczej nie jest to 16 grudnia, tylko parę dni później.
2025-12-16 08:49:44 (6 miesięcy temu)
Na pierwszym planie ulica Garncarska. Mniej więcej w środku zdjęcia jest mostek nad Kanałem Raduni i dopiero od mostku w stronę dworca ciągnie się ul. Elżbietańska
2025-12-19 20:08:41 (6 miesięcy temu)
yani
 
do Pomuchelskopp:
Skorygowane.
2025-12-19 21:00:13 (6 miesięcy temu)
do yani: Wygląda na to, że większość ludzi na zdjęciu w pośpiechu oddala się od budynku PZPR (ci na "ostatnim planie" są zgromadzeni na jego tyłach)
2025-12-20 14:26:20 (6 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
91 Dyskusji (ostatnia 6 miesięcy temu)
Kolejna platforma wiertnicza wypływa z portu po remoncie w Gdańskiej Stoczni Remontowej. Na pierwszym planie dachy osiedla Tysiąclecie.
Nazywany największym żaglowcem na świecie Wind Surf o wymiarach 182 m. dl. i 20 m. szer. wpływa przy pomocy holowników do gdańskiego portu. Na pierwszym plan...
1646
-
1908
1646
-
1919
1912
-
1939
1919
-
2015
2007
-
2015
Wydarzenia - obiekty i wydarzenia
1734
2010
2011
2011
następna
Wydarzenia w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet