| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Wydarzenia historyczne

Obchody Święta Niepodległości

1109

1109 - Wojna polsko-niemiecka

1618 1648

1618-1648 - Wojna trzydziestoletnia

1655
1660

1655-1660 - Potop Szwedzki

1740
1742

1740-1742 - I wojna śląska

1744
1745

1744-1745 - II wojna śląska

1756 1763

1756-1763 - Wojna siedmioletnia

1756
1763

1756-1763 - III wojna śląska

1794

1794 - Insurekcja kościuszkowska

1830
1831

1830-1831 - Powstanie Listopadowe

1863
1864

1863-1864 - Powstanie styczniowe

Więcej (50)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ale luda - to musiało być sensacyjne wydarzenie ;)
2015-10-29 19:42:23 (10 lat temu)
Gandalf
 
Ciekawe jaki numer ma ta pani. Oczywiście numer na tabliczce ;-)
2015-10-29 19:47:32 (10 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
Wybory odbywały się w czasie I Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Jazzowej. Dokładnie 12 sierpnia. Przypisałam fotki do wydarzenia i skorygowałam daty.
2024-04-21 08:28:29 (2 lata temu)
do Jarosław Dubowski: A "wybieg" dla kandydatek to chyba dach jakiegoś budynku ? :)
2015-10-29 19:48:56 (10 lat temu)
do Desperado: Wygląda na dach północnego budynku przy początku molo, obecnie dach jest czterospadowy kryty dachówką, a wtedy był płaski i kryty papą:
2015-10-29 20:53:55 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+5 głosów:5
Modelka podpowiada jaką mamy wystawić notę (6)
2015-10-29 18:46:09 (10 lat temu)
A gosć z polowym telefonem czeka na wytyczne "z góry" ;)
2015-10-29 19:41:35 (10 lat temu)
Kamera wygląda na 35 mm. Operator pewnie z PKF (Polska Kronika Filmowa)
2015-10-29 22:10:35 (10 lat temu)
Zorro
 
Molo po lewej stronie trochę krótkie jak na Sopot. Skoro impreza na dachu, to jaki to budynek.
2024-12-12 19:16:41 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
To wybory Miss Sopotu. Pierwsze powojenne wybory Miss Polonia odbyły się w 1957.
2024-12-14 19:53:54 (rok temu)
do Jarosław Dubowski: Wytyczne z KC. PZPR.
2015-10-29 19:46:01 (10 lat temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski:
To nie telefon, tylko akumulator zasilający kamerę.
2024-12-13 01:19:34 (rok temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do Zorro: Impreza jest na tym oto dachu:
A molo jak na Sopot ani za krótkie, ani za długie - tylko w sam raz.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2024-12-12 19:34:05 (rok temu)
Zorro
 
do fantom: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-12-13 01:10:52 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do yani: Możliwe, skrzynka po telefonie widać doskonale się nadawała do przenoszenia akumulatora.
2024-12-14 14:06:34 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski:
Skrzynka oczywiście po telefonie wojskowym, pamiętam je z Przysposobienia Obronnego w szkole.
2024-12-14 16:58:28 (rok temu)
fantom
 
Nasi w akcji...
2022-07-13 07:17:03 (3 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do fantom: Jakos tu architektury nie widzę ;)
2022-07-13 07:20:49 (3 lata temu)
4elza
 
do fantom: Tylko teraz nasi raczej bez papierosów...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2022-07-13 07:21:04 (3 lata temu)
4elza
 
do da signa: Ja widzę ;-)
2022-07-13 07:21:43 (3 lata temu)
Dodałam do Sopot NN ponieważ nie wiem, który to dokładnie budynek ten pawilon "A".
2024-04-21 08:03:57 (2 lata temu)
do da signa: No to chyba lepiej dopisać do BWA niż do NN. Bo mogło być tak jak w teatrach, mała scena, duża scena, scena kameralna. Po co dzielić na czworo ?
2024-04-21 10:09:51 (2 lata temu)
2024-04-21 10:15:26 (2 lata temu)
Koncerty odbywały się w następujących lokalizacjach : Pawilon „A” BWA , Opera Leśna, Molo – Muszla Koncertowa w Sopocie oraz Hala Stoczni – Gdańsk. Może uda się ustalić gdzie zrobiono powyższe zdjęcie.
2024-04-21 08:16:40 (2 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do da signa: To Hala Stoczni Gdańskiej
2024-04-21 08:18:07 (2 lata temu)
do fantom: A możesz mi podać link do lokalizacji, bo nie mogę znaleźć. Czy to tutaj ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2024-04-21 08:26:14 (2 lata temu)
fantom
 
do da signa: Hala spłonęła w 24 listopada 1994 w czasie koncertu Golden Life.
W miejscu gdzie stała jest pomnik:
2024-04-21 09:39:32 (2 lata temu)
fantom
 
2024-04-21 09:41:15 (2 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
2024-04-21 09:50:46 (2 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do fantom: Występ Dava Burmana
2024-04-21 09:42:25 (2 lata temu)
do Woj11: Uzupełniłam opis.
2024-04-21 09:56:30 (2 lata temu)
do fantom: Przypomniałam sobie o tej tragedii, to było straszne...
2024-04-21 09:55:06 (2 lata temu)
5 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet