| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (10)
Obiekty w okolicy
Centrum Kultury i Rozrywki Gdynia ...
91
m
Gdynia
Tablica upamiętniająca pobyt Jana ...
98
m
Gdynia
Zakłady Kąpielowe
131
m
Gdynia
Courtyard Gdynia Waterfront
202
m
Gdynia
Pomnik Leonida Teligi
205
m
Gdynia

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Hmm, a Ja ani jednej fotki przy tej fontannie nie mam!!!. Wychodzi zatem na to, że nie dotyczy to miejscowych albo z okolic ... jak Ja;). Sorki za ten wtręt ale bardziej fotogeniczny i ewidentnie związany z Gdynią, jest "Dar Pomorza" i "Błyskawica".
2012-01-23 20:40:49 (14 lat temu)
Rozumiem, że Pani Skrzypowa i Skrzypiątko:).
2012-01-23 20:43:47 (14 lat temu)
skrzypa
 
Wiem, wiem, ale ta fontanna to dla mnie taka ikona mojego dzieciństwa :)
2012-01-23 20:50:05 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do † Yanek: Ja także nie mam przy niej żadnego zdjęcia choć od ponad czterdziestu lat jestem tam kilka razy w roku. Ale z tymi okrętami co je wymieniłeś to mam sporo ;))
2012-01-23 20:55:21 (14 lat temu)
skrzypa
 
do Danuta B.: Zgadza się Klaudynka ma dziś 12 lat :)
2012-01-23 20:51:25 (14 lat temu)
do skrzypa: Patrząc na zdjęcie to ... ikon wiele ;).
2012-01-23 20:51:44 (14 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
do † Yanek: W międzyczasie doszły jeszcze dwie :)
2012-01-23 20:53:18 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do skrzypa: Pracuś:).
2012-01-23 20:54:21 (14 lat temu)
Ciekawe... w 1971 miałem 2 lata,ale robiono mi tylko czarno-białe zdjęcia ;-)
2016-03-09 21:57:08 (10 lat temu)
elmis
 
do Pomuchelskopp: Slajd ORWO, aparat WERRA.
2016-03-10 12:47:42 (10 lat temu)
do elmis: Swoją drogą, ciekawe kiedy fontanna została przebudowana...
2016-03-10 14:09:20 (10 lat temu)
skrzypa
 
do Pomuchelskopp: A ja mam z siostrą fotkę przed fontanną już po przebudowie ( 1977 ) w takiej fajnej furze :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2016-03-10 16:26:13 (10 lat temu)
do skrzypa: No właśnie, zwróciłem uwagę na Twoją fotkę, dlatego zauważyłem, że jesteśmy bliscy uściślenia daty przebudowy
2016-03-10 17:21:12 (10 lat temu)
skrzypa
 
do Pomuchelskopp: Myślę że gdzieś pośrodku może 1973 bo ja tej starej nie pamiętam
2016-03-10 17:38:58 (10 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
do Pomuchelskopp: Ale wychodzi na to że fontanna nie była przebudowywana tylko wybudowana od podstaw artykuł pochodzi z 2013 roku więc dziś fontanna ma 43 lata jest rok starsza ode mnie czyli jest z roku 1973 . Zgadłem :-)
2016-03-10 17:48:19 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Kolejny wózek dla Tereski ;-)
2022-04-01 09:43:21 (4 lata temu)
TW40
 
do ZPKSoft: ;-)
2022-04-01 21:56:08 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Wózek dla Tereski ;-)
2022-04-01 09:42:56 (4 lata temu)
TW40
 
do ZPKSoft: ;-)
2022-04-01 21:57:22 (4 lata temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
Potrzebny obiekt "Kwiaty fotopolskie" : )
2023-01-17 17:37:34 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet