| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Głęboka 19a
Obiekty w okolicy
Oficyna
20
m
Cieszyn
Głęboka 21
33
m
Cieszyn
Głęboka 19
33
m
Cieszyn
Trzech Braci 8
37
m
Cieszyn
Śrutarska 28
40
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Głęboka 19a

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
I tu mieszkają ludzie ?!?!
2016-09-05 22:50:25 (9 lat temu)
do Stenek: Nie tak źle... w porównaniu z tym albo tym - Ust Niera - miasto jak z horroru, jeden z domków na zewnątrz i w środku - a jak tutaj mieszkają? Zimą temperatury spadają do -55 st.C. (nocą), za dnia często bywa po -47 st.C. max.
2016-09-05 23:01:45 (9 lat temu)
do Stenek: Owszem...
2016-09-05 23:15:19 (9 lat temu)
Stenek
 
Oficyna oficyną, a u nas się na to zawsze mówiło mniej oficjalnie czyli podwórko
Możesz Grzegorzu dodać to do podwórek cieszyńskich? Tam są piękne klimaty i warto takie zdjęcia tam podłączać,dzięki temu będzie można przeglądać za jednym zamachem więcej cieszyńskich podwórek :-)))
2016-09-06 21:05:19 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Stenek ma rację. Podwórko byłoby lepsze :) W „Słowniku wyrazów bliskoznacznych” pod red. Stanisława Skorupki - Podwórze: Podwórze wielkomiejskie. Podwórko: Ciasne, miejskie podwórko. Podwórzec: Podwórzec zamkowy.
Państwowe Wyd. Wiedza Powszechna 1959.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uśmieszek
2016-09-07 19:39:07 (9 lat temu)
Ale dlaczego nie zmieniacie obiektu. Powinno być: Podwórko.
2016-09-09 21:07:59 (9 lat temu)
czesil
 
do Stenek: Akurat w tym wypadku zostawił bym tak jak jest, albowiem zdjęcie jest przypisane do konkretnego budynku z konkretnym numerem.
2016-09-06 21:24:57 (9 lat temu)
do Stenek: Założyłem ten obiekt. Wcześniej się wahałem, ale Twoja konsekwencja w forsowaniu tematu "podwórka" zrobiła swoje... Zresztą sam pomysł jest fajny. Moja ostrożność wynika tylko z obawy przed nadmiernym mnożeniem obiektów. Nad porządkiem czuwa Czesiek, ale mamy jego zgodę ;-)
2016-09-07 19:27:29 (9 lat temu)
Stenek
 
do czesil: A jaki to problem, dowiązać do tego obiektu Głęboka 19A podobiekt pn. Podwórka czy Podwórko ?
Zdjęcie przedstawia podwórko i (oprócz obiektu głównego) powinno też do takiej podwórkowej "kategorii" być podłączone - oczywiście, to tylko moim zdaniem, a będzie jak będzie?, niech decyduje ten, co to zdjęcie wstawił. Idąc tokiem myślenia Czesia, nigdy by się nie dało do konkretnego budynku mającego konkretny numer dowiązać konkretnego podwórka - to by już była chyba jakaś mała paranoja ;-)))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2016-09-06 22:29:57 (9 lat temu)
czesil
 
do Stenek: Wiesz, na tej samej zasadzie każde ujęcie kamienicy musiałoby by być przypisane nie tylko do obiektu właściwej kamienicy, ale zarazem do ulicy na której owa kamienica stoi - bo zawsze widać trochę ulicy. I to byłoby niepotrzebne dublowanie jednego zdjęcia. Ale nie będę się upierał i jeśli Grzegorz zechce założyć podobiekt Podówrko to nie będę się gniewał.
2016-09-07 07:26:28 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do grzegorzem: Dziękuję!
Bądźmy grzeczni dla każdego, a nie znajdziem niegrzecznego :)))
2016-09-09 21:29:20 (9 lat temu)
do grzegorzem: Ale ten facet jest chyba twoim znajomym? Bo jeżeli nie, to jesteś odważny.
2016-09-09 21:33:01 (9 lat temu)
Stenek
 
do Wacław Grabkowski: Panowie, dzięki za wsparcie, chciałem, żeby temat cieszyńskich podwórek uzyskał większą popularność i był bardziej zauważalny, bo temat sam w sobie jest tego wart, to jest bezdyskusyjne. Oczywiśćie za mną stoi sentyment do tychże obiektów, jako że się wśród tych podwórek wychowałem i mam dużo do powiedzenia w ich sprawie - chodzi o wspomnienia.
Jeśli więc ktoś byłby ciekawy, mogę popełnić kilka tego typu wynurzeń z owych czasów, sam nie wiem, gdzie le lokować, ale chyba jako komentarze do podwórkowych foto-podwórek ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2016-09-08 23:08:13 (9 lat temu)
do Stenek: Czekamy zatem na podwórkowe wspomnienia. Oczywiście, że najlepiej pod zdjęciem, w komentarzach. Chyba, że pokusisz się o artykuł. Masz literackie zacięcie, barwny język, świetnie posługujesz się naszą gwarą. To się miło czyta. Tylko w temacie lamp ulicznych nie gustuję ;-) Ale i to się przydaje jako czasowy wskaźnik !
2016-09-09 20:05:59 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Wacławie, zgodnie z twoja wolą ;-)
2016-09-09 21:13:51 (9 lat temu)
Stenek
 
A dla wielu z nas, nawet cieszyniaków, - Cieszyn Nieznany :))
I jakże piękny!
Brawo Grzegorz
2017-01-17 20:12:18 (9 lat temu)
Dopiero teraz, wykonując zdjęcia, zaglądam w miejsca, których sam także nie znałem.
Dzięki !
2017-01-17 21:00:10 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
3
2016
2016
-
2017
2016
-
2017
Głęboka 19a - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet