| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat głubczycki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Mapy i plany

1 subskrypcja
głubczycki /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ritterswalder
 
+1 głosów:1
A stan przedstawiony na rok 1936. Poza tym warto zaznaczyć, że to pochodzi z książki Fritz R. Barran: Staedte-Atlas Oberschlesien, gdzie są przedwojenne plany wszystkich miast górnośląskich po niemieckiej stronie.
2018-05-31 19:12:52 (8 lat temu)
Nie dałoby się wgrać wersji zoom?
2026-03-17 00:09:34 (3 miesiące temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do da signa: Spróbuję wgrać drugą wersję, ale przynajmniej u mnie o wiele lepiej się zoomuje myszką plany w takim formacie. Przy zoomowalnych trudniej pobrać wersję wyższej jakości. Dlatego zdecydowanie preferuję normalne.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2026-03-20 12:21:43 (3 miesiące temu)
do Krzyś_: No właśnie u mnie korzysta się kiepsko, otwiera mi się na maksymalnym powiększeniu i zawiesza :( Pewnie kwestia słabszego Internetu albo sprzętu. Jakby się udało wgrać drugą wersję to dam znać czy to coś zmienia.
2026-03-20 12:26:05 (3 miesiące temu)
yani
 
do Krzyś_:
Też uważam, że normalne zdjęcia łatwiej się obsługuje, niż te w wersji zoom.
Mimo, że mój komputer ma 13 lat, a internet ledwie 150 Mb/s.
2026-03-20 12:39:59 (3 miesiące temu)
Krzyś_
 
do da signa: Przesadziłem z rozdzielczością, a tym samym z wielkością pliku :-)
2026-03-20 12:31:38 (3 miesiące temu)
Krzyś_
 
do da signa: Dodane, nie ma przycisku pobierania, ale chyba działa.
2026-03-20 12:38:59 (3 miesiące temu)
do Krzyś_: Śmiga idealnie :)
2026-03-20 12:41:21 (3 miesiące temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do Krzyś_: Do pobierania obrazków w kafelkach polecam Szanownemu Koleżeństwu taką stronkę:
Po zassaniu obrazka wystarczy go zapisać PPM >> zapisz jako. Wady: długo to trwa i zapisuje gigantyczne PNG bez kompresji, ale jak komuś na czymś zależy...
2026-03-20 12:44:12 (3 miesiące temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do polskup: Podziękowania!
2026-03-20 12:45:48 (3 miesiące temu)
2 Dyskusje (ostatnia 3 miesiące temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet