| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat nyski
Więcej (1)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Restauracja "Waldteich"
24
m
Głuchołazy
Dom Wypoczynkowy "Robotnik"
263
m
Głuchołazy
Pomnik cesarzy Wilhelma I i Fryder...
830
m
Głuchołazy
Most Cesarzowej Augusty Wiktorii
1161
m
Głuchołazy
Wita Stwosza 4
1294
m
Głuchołazy

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Basen miejski

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1936-1937
Zlikwidowano: 2024
Dawniej: Waldbad
3 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Podmiana.
2022-12-02 09:58:55 (3 lata temu)
2019-01-18 14:09:29 (7 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Zbrodnia została dokończona. Obiekt wyburzono.
2024-06-14 10:55:39 (2 lata temu)
Zdjęcie powojenne.
2019-01-18 14:11:52 (7 lat temu)
Dolne datowanie min 1937.
2019-01-18 14:17:30 (7 lat temu)
Desperado
 
+5 głosów:5
Zbudowali go naziści, dbali o niego komuniści, nie przeżył wolnego rynku. Zostanie wyburzony.
2024-02-06 13:53:55 (2 lata temu)
Desperado
 
+4 głosów:4
Wojna go nie zniszczyła, nie dali rady komuniści. Dopiero wolny rynek dokonał dzieła unicestwienia tej perły.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2019-04-15 21:06:29 (7 lat temu)
Adam D
 
Raczej zjeżdżalnia do średniego basenu


Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta basenu z małego na średni
2019-04-23 18:58:20 (7 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
280 SL - dobrze utrzymane chodzą po 100 000 $
2022-02-22 20:14:01 (4 lata temu)
atom
 
do fantom: A wtedy - to był dopiero szyk!
2022-02-22 20:34:05 (4 lata temu)
Woj11
 
do atom: Ta Pagoda produkowana była od 1968.
2022-02-22 20:35:20 (4 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Woj11:
To może być równie dobrze 230 SL albo 250 SL. Więc produkcja od 1963.
2022-02-22 20:43:38 (4 lata temu)
atom
 
do Woj11: Ten model? Na pewno? Bo Autor opisał całą serię jako rok 1967 - z ostrożności dodałem rok.
2022-02-22 20:44:29 (4 lata temu)
Woj11
 
do atom: Bazowałem na info fantoma. Więc 280 odpada.
2022-02-22 20:46:30 (4 lata temu)
atom
 
do Woj11: Zatem zostawiam datowanie.
2022-02-22 20:55:08 (4 lata temu)
Poprawka datowania. Nie ma już markiz a jest weranda. Czyli od 1939.
2022-03-09 19:36:08 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
18 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet