| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat krapkowicki
OBIEKTY - Ulica Podleśna
2

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Podleśna

Dawniej: Podbor
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Moim zdaniem są to piece " Jelaffkiego", znajdujące się w pobliżu ul. Podgórnej,aczkolwiek dziś są już dość mocno zarośnięte przez drzewa i niewidoczne od strony drogi.Dostęp do nich jest mocno utrudniony.
2011-11-18 14:09:15 (14 lat temu)
fred
 
To sa piece na Podborze stoja tam do dzisiaj
2014-11-26 21:54:31 (11 lat temu)
do winner1971: Nie pasuje. Pieców Jelaffkiego mamy cztery - dwa ogrągłe i dwa kanciaste. Tu są trzy i wszystkie są kanciaste.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2011-11-18 15:49:28 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Kolego winner1971 (jak Ci w cywilu na imię?), ręka mnie już boli od poprawiania Twoich opisów. Staraj się po znaku przestankowym (kropce i przecinku itp.) robić spację. To powszechnie stosowana zasada.
2011-11-17 23:39:41 (14 lat temu)
winner1971
 
+2 głosów:2
Do Danuta B.:Dzięki za wskazówki.Wszystkie dla takiego nowicjusza jak ja są bezcenne.A na imię mi Robert.Pozdrawiam z Gogolina.;)
2011-11-17 23:44:54 (14 lat temu)
stoik
 
+2 głosów:2
do winner1971: Na szczęście nie da się poprawiać komentarzy ; ) Też pozdrawiam.
2011-11-18 15:40:00 (14 lat temu)
Petrus
 
2021-11-14 19:07:53 (4 lata temu)
Który numer na tej mapce nosi "Sośnica"?
2016-03-30 21:05:00 (10 lat temu)
do Cristoforo: 36 lub 37, niestety nie mam pewności. A przy okazji- proszę o dodanie mi opcji "Zbiory prywatne" (nr 307) przy publikowaniu zdjęć. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
2016-03-30 21:12:44 (10 lat temu)
do winner1971: Dzięki! Co masz na myśli z tymi zbiorami prywatnymi? Chodzi może o założenia prywatnego źródła na Twoje zbiory? Jeśli tak to daj znać a zaraz je stworzę :)
2016-03-30 21:21:47 (10 lat temu)
do Cristoforo: Ok, proszę utwórz mi taką opcję jako źródło: Zbiory prywatne winner1971. Dzięki!
2016-03-30 21:24:15 (10 lat temu)
do winner1971: Założone w dziale źródeł prywatnych, nr 243. Można zacząć przenosić zdjęcia.
2016-03-30 21:34:21 (10 lat temu)
do Cristoforo: Dzięki Krzysiek!!!
2016-03-30 21:38:11 (10 lat temu)
do Cristoforo: Kurcze, nie mogę tego znaleźć...Krzysiek, czy mógłbyś mi tę opcję dodać bezpośrednio do paska gdzie wybieram źródło przy dodawaniu zdjęć?
2016-03-30 21:44:04 (10 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do winner1971: Trzeba się czasem naszukac, ten kto szuka ten znajdzie
2016-03-30 21:51:41 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do winner1971: Nie ma za co :) Pisz zawsze gdy czegoś potrzebujesz. Dodać bezpośrednio niestety nic nie mogę. Musisz sam wybrać źródło z listy. W formularzu dodawania zdjęć w okienku "źródła ogólne" wpisz najlepiej "winner1971" - wtedy rozwinie Ci się menu z nazwą którą trzeba kliknąć - w ten sposób źródło wskoczy na miejsce.
2016-03-30 21:57:34 (10 lat temu)
do Cristoforo: Już mam!!! Jeszcze raz dzięki!
2016-03-30 22:00:50 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Ulica Podleśna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet