| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat gołdapski
Więcej (17)
Obiekty w okolicy
pl. Zwycięstwa 15
23
m
Gołdap
Krechs Hotel
27
m
Gołdap
Zwycięstwa 13B-13D
62
m
Gołdap
Zwycięstwa 12
71
m
Gołdap
Starostwo Powiatowe
78
m
Gołdap

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Urząd Miejski

Zbudowano: XX
Dawniej: Hotel "Ostpreussischer Hof" - Markt 6
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Można przestawić foto do obiektu. Urząd miejski Rynek 14. Acha plac odzyskał historyczną nazwę Rynek. Dawne zwycięstwo oceniono jako klęskę.
2012-07-11 18:08:34 (13 lat temu)
Dzięki za zmianę nazwy placu. Czy Kuba będzie tak sprytny i przestawi kościół z Lipowej na Żeromskiego ?
2012-07-11 19:57:45 (13 lat temu)
To Gołdapski Rynek, obecnie Plac Zwycięstwa. Budynek hotelowy już nie istnieje, natomiast kamienica po prawej widnieje jeszcze na widokówce z lat 60-tych.
2010-08-14 19:55:17 (15 lat temu)
Ładnie go prosimy!
2010-08-14 21:16:54 (15 lat temu)
mag
 
Przyłączam się do próśb. :)
2010-08-14 21:19:34 (15 lat temu)
TW40
 
Ale wg mnie nie powinno się usuwać swoich komentarzy będących dialogiem bo wyjdzie, że ktoś inny rozmawia sam ze sobą...W takim wypadku (różnie bywa...) powinien zostać ślad: nick i adnotacja: \"komentarz usunięty\" (tylko guru może wyczyścić co końca albo ktoś upoważniony), usuwać można tylko komentarze, na które nie będzie odpowiedzi...Może Neo w wolnej chwili coś wymyśli w tej materii...
2010-08-14 21:58:01 (15 lat temu)
TW40
 
O i znów literówka mi się trafiła w komentarzu...(nie \"co\" tylko \"to\")... ŁADNIE PROSIMY !!!!!
2010-08-14 22:00:17 (15 lat temu)
do Wiesław Smyk: Gołdapski miał być oczywiście z małej litery. Komentarze można edytować i poprawiać?
2010-08-14 20:14:37 (15 lat temu)
pawulon
 
do Wiesław Smyk: Nie :)
2010-08-14 20:35:12 (15 lat temu)
TW40
 
do pawulon: A szkoda...Czasami np. jakiś błąd ortograficzny się wkradnie i wstyd ;-)
2010-08-14 20:39:45 (15 lat temu)
pawulon
 
do TW40: Ktoś już kiedyś o to pytał i Neo stwierdził że nie przewiduje takiej funkcji. No, ale może jednak zmieni zdanie jak go ładnie poprosimy ;))
2010-08-14 21:01:58 (15 lat temu)
BAL†
 
do mag : A, jak ktoś coś nawywija ... wolę nie wnikać :))
2010-08-14 21:25:47 (15 lat temu)
do BAL†: Chodzi oczywiście o edytowanie jedynie własnych komentarzy, więc za wiele nie da się nawywijać.
Poza tym nie zauważyłem, żeby w komentarzach ktoś jakoś specjalnie wywijał. Toczą się czasem ostre dyskusje, ale granice chyba nie były przekraczane, więc i w tym wypadku nie sądzę, żeby to stanowiło jakieś \"zagrożenie\" :) . Skutek w zasadzie może być tylko pozytywny - dbałość o poprawność językową i nie pozostawianie na widoku publicznym lapsusów.
2010-08-14 22:26:41 (15 lat temu)
BAL†
 
do TW40: No i zaś literóweczka, ani \"co\" ani \"to\" tylko \"do\" ... nieraz na tym się łapię, ale nie ma wyjścia :).
Uważam , że można by nawet usunąć komentarz, ale jedynie w sytuacji, gdy nie było jeszcze odpowiedzi. Jednak zdarzyło mi się już ze dwa razy, że odpowiadając komuś, klikaliśmy równocześnie ... i co wtedy?
2010-08-14 22:11:24 (15 lat temu)
BAL†
 
do Wiesław Smyk: Zgadzam się z Tobą, jednak nie do końca. Edycja, to edycja i wgląd powinni mieć jedynie nieliczni upoważnieni. Zawsze można by było zmienić sens wypowiedzi.
2010-08-14 22:38:10 (15 lat temu)
mar
 
do Mariusz Brzeziński: Przeniesione :)
2012-07-11 20:02:56 (13 lat temu)
mar
 
do Mariusz Brzeziński: Mariuszu, sam możesz to robić, bo masz takie uprawnienia. Możesz wszystko poprawiać sam :)
2012-07-11 20:03:44 (13 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Po prawej Ford Eifel model 1937.
2024-06-27 16:20:23 (2 lata temu)
Bogusław52
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Okres produkcji 1935-40
2024-06-27 21:42:18 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do Bogusław52: Ale na zdjęciu jest model Forda Eifel po modernizacji z roku 1937-go.
2024-06-27 22:36:40 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
1934+ (DKW)
2024-05-11 22:05:39 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet