| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Grochowska

Mural "Obelisk"

OBIEKTY - ul. Grochowska
Więcej (258)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Grochowska 171
283
m
Warszawa
Grochowska 185
288
m
Warszawa
Stacja kolejowa Grochów (II)
317
m
Krypska 31 A
467
m
Warszawa
Grochowska 162/164
488
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Grochowska 172

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
roox
 
+1 głosów:1
Grochowska 172
2016-05-23 11:11:46 (10 lat temu)
labeo7
 
do roox: Dzięki. Przypisałem.
2016-05-23 20:51:04 (10 lat temu)
roox
 
Coś nie bardzo z jakością tych wrzucanych fotek z NAC-u. Przecież tam sa publicznie dostepne zdjęcia w oryginalnej jakości i rozmiarze skanów
2018-07-13 22:36:20 (7 lat temu)
Nie wiedzoiałam,że tzreba załozyć konto. juz to zrobiłam. Teraz pewnie zdjecia będą lepsze. szkoda tylko,że tak dużo zdjęc już wrzuciłam, muszę wszystkie podmieniać.
2018-07-13 22:52:45 (7 lat temu)
niestety nadal nie wiem, co zrobić by zdjecie było duże ;(
2018-07-13 23:01:15 (7 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
jjUŻ WIEM..
2018-07-13 23:04:51 (7 lat temu)
tYLKO TERAZ PYTANIE. CZY TE ZDJECIA TEZ MAM ZMNIJESZAC DO 1500 PIKSELI CZY ZOSTAWIAC TAKIE JAK SA?
2018-07-13 23:06:45 (7 lat temu)
Ciekawa jestem, co to za budynek na Grochowskiej widac ? na pewno jest na odcinku przed rondem Wiatraczna idąc w stronę centrum.
2018-07-14 07:43:06 (7 lat temu)
4elza
 
Wymiana na scan lepszej jakości.
2020-06-13 07:29:49 (6 lat temu)
do roox: Faktycznie! Widocznie jakoś źle pobieram zdjęcia. musze nad tym popracować.
2018-07-13 22:43:28 (7 lat temu)
roox
 
do da signa: Nie trzeba zakładać żadnego konta :)
2018-07-13 22:56:33 (7 lat temu)
do roox: No własnie, konto załozyłam i nic to nie zmieniło. Czy może mnie ktoś oświecić JAK TO SIE ROBI ? :)
2018-07-13 23:02:10 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do da signa: Wybierasz sobie zdjęcie z NAC (miniaturki), powiększasz je, potem otwierasz prawym przyciskiem i wybierasz "Otwórz w nowym oknie InPrivate" i potem zapisz jako. Możesz zdjęcie obrobi i zmniejsz do odpowiedniej wielkości (1600 lub 1700)
2018-07-14 08:49:05 (7 lat temu)
roox
 
+3 głosów:3
do da signa: Grochowska 172 - ówcześnie Komisariat XVII Policji Państwowej. Dziś byłby to widok z kładki przy Garwolińskiej
2018-07-14 20:26:16 (7 lat temu)
Marek Lamprecht
 
+1 głosów:1
do roox: Cały dzień szukałem odpowiedzi :) I nic (:) Wielki szacun dla Rooxa!
2018-07-14 21:09:39 (7 lat temu)
roox
 
+1 głosów:1
Grochowska 172
2021-12-27 21:53:47 (4 lata temu)
yani
 
Jeśli to Grochowska 172, to co widać w tle?
2025-11-25 20:58:16 (7 miesięcy temu)
yani
 
Naniosłem znacznik.
2025-11-25 21:10:40 (7 miesięcy temu)
yani
 
+2 głosów:2
Ale dlaczego na żadnym zdjęciu Grochowskiej 172 nie widać tego transformatora?
2025-11-25 21:20:41 (7 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
do yani:
Już wiem, to musi być Garwolińska 4.
2025-11-25 21:08:52 (7 miesięcy temu)
roox
 
+2 głosów:2
do yani: Faktycznie zastanawiające, zważywszy, że na ortofoto 1945 widać jego cień
2025-11-26 13:11:08 (7 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
do roox:
Chyba jedyne wytłumaczenie to to, że postawiono go tam w czasie wojny.
2025-11-26 13:16:20 (7 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 7 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet