| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (2)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Zamek Dolny - Piastowski
18
m
Opole
Wieża głodowa
38
m
Opole
Dom ogrodnika
55
m
Opole
Kaplica zamkowa
58
m
Opole
Skalniak
71
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Gród słowiański

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: VII w.
Zlikwidowano: XIII w.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
Ciekawe, jak na takie wykopaliska spadną tygodniowe deszcze, czy się z tego uchowa coś jeszcze ?
[oj, to mi się ale zrymowało ;) ]
2012-11-05 20:38:38 (13 lat temu)
foxi
 
czy ktoś kojarzy te budynki w głębi, wyraźnie widać ulicę, można wtedy określić to miejsce dokładniej.
2012-11-05 20:44:33 (13 lat temu)
do foxi: Ostrówek - dzisiaj nie ma nawet połowy tego co tam kiedyś stało.
2012-11-06 13:46:27 (13 lat temu)
foxi
 
Można zmienić głosowanie, podmianka z miernej i małej jakości na już "odpowiednie"
2014-11-10 21:04:04 (11 lat temu)
foxi
 
2014-12-10 20:09:56 (11 lat temu)
Zorro
 
Byłem tu w lipcu 1969 roku. Nie było archeologów, ale chyba pojawiała się trawa.
2024-12-21 15:34:44 (rok temu)
Foto Max Glauer czyli maximum 1935 :)
2016-06-14 01:08:09 (10 lat temu)
do Desperado: Dzięki :) Uzupełniłem wszystko przy każdym wspomnianym zdjęciu.
2016-06-14 03:36:48 (10 lat temu)
Zdjęcie zrobione z Wieży Piastowskiej.
2018-11-01 21:16:22 (7 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: No to dopisać do "Widoków z wieży".
2018-11-02 10:59:04 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
Gołąb archeolog ;-)
2021-11-12 11:13:26 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Fotogołąb :P
2021-11-12 11:14:02 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
do Tomi_Opole: We własnej osobie czy krewniak ? ;-)
2021-11-12 11:16:41 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Chyba ten sam. Jego/jej fotki są niesamowite.
2021-11-12 11:29:05 (4 lata temu)
Odkopią gród słowiański, wybudują nad nim budynek-muzeum. Liczą, że to będzie europejska atrakcja.
2024-12-21 15:19:14 (rok temu)
Gandalf
 
do Desperado: To takie odgrzewanie kotleta: ;-)
2024-12-21 15:58:41 (rok temu)
do Gandalf: Trzeba było to dawno temu zrobić a nie po kolejnych 50 latach. Ale ratuszowi ludzie bardzo się nudzą to wymyślają. A na co nie wpadną to katastrofa. Bo to albo rozpada się świeżo odrestaurowana Krakowska, albo spieprzona Niemodlińska albo wpadka ze stadionem. W końcu swoich nie wydają :)
2024-12-21 16:08:41 (rok temu)
Podobno mają nam to odsłonić pod szklanymi taflami. Ciekawe czy jeszcze w tym wieku ?
2025-06-08 14:48:17 (rok temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet