| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Cmentarz
Obiekty w okolicy
Klubowa 1a
53
m
Grodków
Warsztat "Szklarz"
71
m
Grodków
Grób przedwojennego burmistrza
74
m
Grodków
Kaplica cmentarna
83
m
Grodków
Słowackiego 2
101
m
Grodków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Cmentarz

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Szkoda, że brakuje zwieńczenia wieżyczki z prawej strony tej pięknej bramy.
2014-04-06 12:34:14 (12 lat temu)
To budynek na podwórku szkolnym dawnego Liceum Ogólnokształcącego. Mieszkała w nim m.in. z-ca Dyrektora pani S.C. w latach 50-tych i później.
2014-04-06 12:11:16 (12 lat temu)
Być może tylko jego pewne elementy mogą mieć kilkaset lat - np. fragment słupa pod krzyżem.
2014-05-01 23:48:47 (12 lat temu)
Od jakiegoś czasu mam problem z kopiowaniem.. Chciałam skopiować ten opis do pozostałych zdjęć. Niestety, kopiowany jest opis innego zdjęcia, który poprzednio kopiowałam z nk. O czym to świadczy.. Może ktoś mi coś poradzi.. Wcześniej w ogóle nieaktywna była funkcja wklej.. A teraz kopiuje i wkleja, ale nie to, co trzeba..
2016-05-23 11:10:23 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Kopiuj, wklej - ctrl c, ctrl v zawsze działa, u mnie jest OK.
2016-05-23 12:44:14 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Zadam głupie pytanie: czy zaznaczasz tekst który chcesz skopiować? Po zaznaczeniu wypróbuj dwie możliwości: klawisze Ctrl+C lub menu kontekstowe (prawy przycisk myszy na zaznaczonym tekście) - opcja "Kopiuj"
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2016-05-23 11:15:55 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Tak, Zosiu.. Zaznaczam na niebiesko i prawą myszą - kopiuj, potem kursor na nowym polu wklej - i wtedy wkleja nie ten zaznaczony ostatnio, tylko poprzedni opis, który wklejałam dzisiaj rano z innego zdjęcia pobieranego z nk do mojego laptopa. To by oznaczało, że nie kopiuje tekstu z FP do FP. Czy u innych też tak jest..? Czy tylko u mnie coś szwankuje..
2016-05-23 11:29:38 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Ja dziś kopiowałam opisy swoich zdjęć z FP i wklejałam do kolejnych dziś dodawanych i takiego objawu nie miałam. Ale ja stosuję opcję Ctrl+C a potem wklejając Ctrl+V, spróbuj może będzie dobrze.
2016-05-23 11:35:06 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Kiedyś próbowałam tymi klawiszami i nie działało, ale spróbuję teraz jeszcze raz..
2016-05-23 11:42:39 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Klawiszami robi tak samo.. Wkleja ten poprzedni ze schowka.. A tego nie przyjmuje..
2016-05-23 11:50:10 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Zrób jeszcze jedną próbę. Zaznacz cokolwiek na stronie, np. inf. o licencji (coś co nie jest do edycji) i spróbuj skopiować, tak mi podpowiedział Paweł.
2016-05-23 11:54:08 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Zaznaczyłam tytuł:" Regulamin.." klawiszami Ctrl+C - i znowu wkleił się(Ctrl+V) ten opis znaczka z nk - w opisie edytowanego zdjęcia cmentarza..
2016-05-23 12:08:51 (10 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Wyjaśniła się sprawa.. Zainstalowałam Firefoxa i z tej przeglądarki zalogowałam się w FP. I teraz bez problemu kopiuję myszą ! Szwankuje Chrome, który przestał aktualizować vistę od jakiegoś czasu.
2016-05-25 09:45:39 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Sprytna Fotopolanka :-)
2016-05-25 11:16:39 (10 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: A Paweł już dawno radził mi zainstalować Firefoxa.. Przyzwyczaiłam się do Chrome i dlatego dopiero teraz wykorzystałam link podany przez Pawła. No i teraz odblokował się też korektor, który wychwytuje literówki.. Dodatkowa zaleta ! Pozdrawiam Was..
2016-05-25 11:33:48 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Bardzo się cieszymy, że tak się ułożyło. Serdecznie pozdrawiamy.
2016-05-25 11:39:03 (10 lat temu)
W dachu budynku jest tzw. "bawole oko"
2019-01-17 17:48:39 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Brama cmentarna, widok w stronę ul. Słowackiego.
Boczna brama cmentarna od strony Klubowej.
2011
-
2012
2011
-
2013
2013
-
2014
2014
-
2016
2016
-
2016
2018
-
2019
2018
-
2019
Cmentarz - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet