| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (29)
Obiekty w okolicy
Hażlaska 4
14
m
Cieszyn
Hażlaska 2
30
m
Cieszyn
św. Jerzego 3
41
m
Cieszyn
Hażlaska 15
43
m
Cieszyn
Wysoka 2
46
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Hażlaska 6

Architekt: Jaroslav Kubesch (32 realizacji)
Wykonawca: Jaroslav Kubesch (31 realizacji)
Zbudowano: 1904
Dawniej: Kamienica Ferdinanda Bergera
Kamienica przypisana była do dzielnicy Frysztackie Przedmieście z numerem konskrypcyjnym 184. Numer posesji był 6. Budynek został wzniesiony w 1904 r. przez Jaroslava Kubescha dla Ferdinanda Bergera. W okresie międzywojnia kamienica była w posiadaniu Franciszka i Anny Dudów.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
grzegorzem
 
+1 głosów:1
To niewątpliwie dzieło Jasia Fasoli ...
2012-03-27 19:08:05 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Ludzie, zaraz się przewrócę!
2012-03-27 19:35:23 (14 lat temu)
augiasz
 
Podobnie \"zrekonstruowano\" lwy na drzwiach przy rzeźniku na Głębokiej. Teraz są to prawdopodobnie żubry wykonane ręką ludowego rzeźbiarza...
2010-11-09 19:38:50 (15 lat temu)
Kavikvs
 
+2 głosów:2
stoik
 
do augiasz: szkoda lewków...
2010-11-10 12:02:12 (15 lat temu)
Stenek
 
do augiasz: Masz rację! Te oryginalne lwy na drzwiach obok masarni "u Zemana" jak sie kiedyś hań downi po Cieszynie mówiło, zostały chyba ukradzione (a jest inaczej?) a w ich miejsce są wstawione potworne, szczurze pyszczki :-( Gdzie jest konserwator zabytków?
2012-08-12 22:00:44 (13 lat temu)
stoik
 
do Kavikvs: też ładne : )
2010-11-11 11:06:42 (15 lat temu)
czesil
 
do Kavikvs: Tak czy siak, kamieniczka teraz całkiem ładnie wygląda.
2010-11-17 16:45:28 (15 lat temu)
czesil
 
do grzegorzem: Każdy orze jak może
2012-03-27 20:36:59 (14 lat temu)
stoik
 
do czesil: a jak nie może - dalej orze. albo rzeźbi ; )
2012-03-29 17:16:24 (14 lat temu)
stoik
 
do Stenek: miały przypominać żubry, prawdopodobnie : )
2012-08-14 11:30:14 (13 lat temu)
Stenek
 
do stoik: No ale jak można lwy zmienić w żubry?! Ktoś chyba zwinął te piękne lwiątka, wstawił jakieś maszkary, ot co. Rozumiem, gdyby trafiły do Muzeum na Regera, to mogą znikać
2012-08-14 12:18:12 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
Hażlaska 6 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet