| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (29)
Obiekty w okolicy
Hażlaska 11
14
m
Cieszyn
Hażlaska 7
22
m
Cieszyn
Hażlaska 31
23
m
Cieszyn
Hażlaska 13
25
m
Cieszyn
Krzyż - pomnik.
29
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Hażlaska 9

Architekci: Franz Sequenz (22 realizacji), Franz Burkert (8 realizacji)
Wykonawcy: Franz Sequenz (21 realizacji), Franz Burkert (8 realizacji)
Zbudowano: Przed 1836
Dawniej: Kamienica Georga i Elisabethy Kaletów
Kamienica przypisana była do dzielnicy Frysztackie Przedmieście z numerem konskrypcyjnym 30. Numer posesji był 9. Najstarsza część budynku została wzniesiona przed 1836 r. Obiekt wykonany z cegły jest widoczny na planie katastralnym miasta z 1836 r. pod numerem 91. Według najstarzej Książki Adresowej Cieszyna z 1874 r. kamienica należała do Johanna Jungi. Przed 1877 r. przeszła na własność Johanna Malischa, natomiast budynek gospodarczy z numerem konskrypcyjnym 30A nadal pozostawał we własności Johanna Jungi. Do rodziny Malischów należała do około 1899 r., kiedy nabyli ją Georg i Elisabetha Kaletowie. Georg Kaleta był malarzem pokojowym. W tym samym roku budowniczy Franz Burkert przeprowadził adaptację budynku. W 1902 r. budowniczy Franz Sequenz wykonał przybudówkę
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
stoik
 
Drogeria zakończyła działalność.
2021-04-09 12:08:27 (5 lat temu)
augiasz
 
Nie da się tego wyprostować?
2013-06-16 10:50:55 (13 lat temu)
Proszę bardzo :)
2013-06-16 10:56:41 (13 lat temu)
augiasz
 
do 308_Banan: Dziękuję :)
2013-06-16 14:53:52 (13 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
Na tej ławce zazwyczaj zakładam pierwsza bazę przed wejściem na szczyt :)
2021-06-01 12:22:03 (5 lat temu)
do stoik: Masz tam wysoko, tak jak na Giewont :-)
2021-06-01 14:39:58 (5 lat temu)
stoik
 
do piotr brzezina : nadal chodze o kuli. normalnie to jestem przyzwyczajony. nie każdemu się udało złamać rzepkę kolanową. i nawet najgorszemu człowiekowi tego nie życzę. nic przyjemnego.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-06-01 14:47:54 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet