| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - Rynek 10

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Wnętrza

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jorg
 
Patrząc na datę zdjęcia, widzę że to już nie był mój czas, ale to " Centralka " i wszystko jasne !
2015-11-01 10:32:40 (10 lat temu)
† marian11
 
+1 głosów:1
Byla Centralka-jest bank, byla Targowa-jest bank.Bank na banku a skad brac pieniadze?
2015-11-01 21:22:22 (10 lat temu)
stoik
 
+2 głosów:2
sytuacyjnie wybitne. patrząc na włosy przypomina mi się Sandra i CC Catch : )
2015-11-03 20:48:23 (10 lat temu)
BoWr
 
do † marian11: a Pod Jelenie :) tez była kawiarnia - restauracja - bar, a sa 2 banki
2015-11-01 21:38:43 (10 lat temu)
Stenek
 
do † marian11: Marian, mało tego, szeł żech oto na kawe do PSS na Rynku, włażym, a tu co? Ubezpieczenia! We Warszawie taki wielki Plac Wilsona ludziska nazywają już Bankowym, bo tam bank na banku siedzi, a sklepy to są yny gdzieniegdzie

Ponoć na fakcie, słyszołech, że chnet jak otworzyli tyn Bank w Centralce, wszeł tam jakisi gość, oparł się o kontuar i woło: - Szefowo, dwie pindziesiątki, yny hónym! Potym dziepro sie kapnył, że to je bank, a nie gospoda. Nie wiym, czy tak było, niewazne.

Ważne, że wierzę, że w tym miejscu eszcze kiejsi wróci stary dobry lokal - Centralna. Ni mo znaczynnio, kiedy, ważne, żeby sie tak stało. Cieszyn na to zasługuje
2015-11-01 21:40:34 (10 lat temu)
Jorg
 
do Stenek: Stenek, jestem za jeśli chodzi o to ostatnie zdanie.
2015-11-01 22:41:19 (10 lat temu)
BoWr
 
do Jorg: ma znaczenie kiedy :) ponieważ dobrze by było tego doświadczyć :)
2015-11-01 22:49:41 (10 lat temu)
Stenek
 
do BoWr: Mosz recht
2015-11-01 23:58:04 (10 lat temu)
pawulon
 
do stoik: Sandra była super, miałem jej plakat na ścianie ;-))
2015-11-03 20:56:40 (10 lat temu)
paulus60
 
+2 głosów:2
do stoik: Mnie się we fryzurze barmanki Kim Wilde objawiła.:)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcd
2015-11-03 21:16:40 (10 lat temu)
Jorg
 
Wracają wspomnienia.
2015-11-01 10:31:07 (10 lat temu)
czesil
 
Ładnie tam - czysto
2019-03-04 21:33:32 (7 lat temu)
lapis.me
 
+3 głosów:3
O rany, czytam ten podpis, oczy mi się coraz bardziej otwierają... usunięto tablicę??? tam była tablica??? zniknęła???... i tak serce mi zaczęło mocniej bić z przejęcia i strachu, co też się z tą tablicą stało... bo... nie zauważyłam cudzysłowu :-)))) A swoją drogą - pewnie już ta tablica nie istnieje, pewnie nie... Ale muszę koniecznie zanotować, bo Mariusz zbierał informacje o wszystkich możliwych cieszyńskich tablicach - dołożyłam mu ostatnio kilka inskrypcji, a zbiór jego piękny był, ciekawe czy i o tej tablicy jest w tym zbiorze mowa! Możemy się domyślić!
2019-03-05 00:09:09 (7 lat temu)
czesil
 
Może gdzieś na strychu lub w piwnicy zalega? Wszystko możliwe.
2019-03-05 19:21:18 (7 lat temu)
do lapis.me: Od dłuższego czasu myślę o sfoceniu wszystkich tablic cieszyńskich, ale to spore wyzwanie. Trzeba też wiedzieć o wszystkich... Zresztą, póki co, mają się dobrze ;-)
2019-03-05 17:14:06 (7 lat temu)
do czesil: Wątpię, już by to wysznupali.
2019-03-05 20:53:28 (7 lat temu)
4 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet