Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:
- Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
- Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
- Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł
Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)
zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
|
a%3A4%3A%7Bs%3A1%3A%22k%22%3Ba%3A2%3A%7Bi%3A0%3Bi%3A1%3Bi%3A1%3Bs%3A6%3A%22Polska%22%3B%7Ds%3A1%3A%22w%22%3Ba%3A2%3A%7Bi%3A0%3Bs%3A2%3A%2219%22%3Bi%3A1%3Bs%3A14%3A%22dolno%C5%9Bl%C4%85skie%22%3B%7Ds%3A1%3A%22p%22%3Ba%3A2%3A%7Bi%3A0%3Bs%3A3%3A%22358%22%3Bi%3A1%3Bs%3A13%3A%22Jelenia+G%C3%B3ra%22%3B%7Ds%3A1%3A%22m%22%3Ba%3A3%3A%7Bi%3A0%3Bs%3A5%3A%2253066%22%3Bi%3A1%3Bs%3A13%3A%22Jelenia+G%C3%B3ra%22%3Bi%3A2%3Bb%3A1%3B%7D%7D
|
wczytywanie danych...
|
|
|
|
|
proszę czekać...
† KazimierzP Ciepłownia Zabobrze od lat towarzyszy osiedlu o tej samej nazwie. Wciąż była rozbudowywana aby zaspokoić potrzeby tego 30 tysięcznego osiedla. Kiedy po wybuchu Solidarności w 1980 roku słynna była afera o dostarczaniu przez kopalnie węgla kamiennego składającego się głównie z kamienia i gdy badania pokazywały wtedy, że węgiel brunatny miewał wyższą kaloryczność od dostarczanego kamiennego to na jednej z kopalń gdy reporter pytał się dokąd dostarczacie ten miał "zbyt kamienny" to padła wtedy odpowiedź do Jeleniej Góry. Gdy zaczęto dostarczać prawdziwy węgiel to okazało się wtedy, że Ciepłownia ma nadmiar mocy. Obecnie Jelenią Górę ogrzewają dwie ciepłownie: jedna elektro wz Jelchemu, a druga własnie Zabobrze. Bilanse ciepła pokazały, że o jedną jest za dużo i w najbliższym czasie ta Zabobrze ma ulec likwidacji. | 2012-02-20 21:16:05 (14 lat temu) | +1 / 0 |
|
|