| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Najbliższe obiekty nieistniejące
Kolej wąskotorowa Balkan
1084
m
Katowice
Szyb Giszowiec
1332
m
Katowice
1631
m
Szyb Roździeński
1683
m
Katowice
Nieczynny hipermarket
2964
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Zautomatyzowana Doświadczalna Kopalnia "Jan"

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1967-1968
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
prosze o pomoc w ustaleniu lokalizacji. Wiem, że kopalnia była w poblizu kopalni Wieczorek. znalazłam tez forum ze zdjęciami z czasów obecnych
2019-06-17 18:35:42 (7 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Wieść gminna niesie że nazwano kopalnię od imienia Jana Mitręgi - ówczesnego ministra GiE.
2021-06-14 16:11:25 (5 lat temu)
fantom
 
do da signa: Kopalnia "Jan" była w pobliżu ul. Górniczego Dorobku niedaleko Nikiszowca.
Lewy dolny róg mapki:
Dziś w tym miejscu jest firma "Trans Jan" - widoczna na satelicie:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2019-06-17 20:03:21 (7 lat temu)
do fantom: Dzieki, obiekt na miejscu :)
2019-06-17 20:38:19 (7 lat temu)
do fantom: Zabudowania kopalni były nieco bardziej na północny - wschód od obecnej firmy transportowej. Tam, gdzie jest niecałkowicie zarośnięty. pusty plac, A wieża szybowa była na południowo -- zachodnim krańcu tego pustego teraz placu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisano położenie szybu.
2021-06-14 12:57:49 (5 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Jaka gminna? Oficjalnie podano czyje imię nadano kopalni.
2021-06-14 18:06:15 (5 lat temu)
do Piotr1941: Pan Mitręga jest na tym zdjęciu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter.
2021-06-14 18:41:53 (5 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do da signa: Czwarty od lewej, odwrócony do Gomułki który jest pośrodku.
2021-06-15 06:10:11 (5 lat temu)
do ritterswalder: Dokładnie :)
2021-06-15 08:10:22 (5 lat temu)
Bardzo ładna wieża swoją drogą, taka..niecodzienna trochę przez te krzywizny
2020-08-16 01:54:20 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet