| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Gliwicka
1
2
3
Więcej (213)
Obiekty w okolicy
Gliwicka 149
23
m
Katowice
Gliwicka 153
32
m
Katowice
Gliwicka 126
33
m
Katowice
Gliwicka 126a
47
m
Katowice
Gliwicka 147-147a
54
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
maj
 
+1 głosów:1
Ta niska ocena aż prosi się o komentarz spróbować wyprostować lub od nowa utrwalić
2012-03-18 07:18:39 (14 lat temu)
Wyprostować można budynek w niemal każdym programie graficznym (może być darmowy Picasa). Należy zachować linie pionową przebiegającą przez środek zdjęcia - w tym przypadku byłaby to linia boczna okien klatki schodowej. Pozdrawiam
2012-03-18 07:45:59 (14 lat temu)
Wyprostowany środek ! i jak ?
2012-03-18 09:53:46 (14 lat temu)
I teraz już lepiej ?
2012-03-18 11:26:14 (14 lat temu)
Poprawiłem sporo swoich fotek dzięki-
Yanek
2012-03-18 11:47:16 (14 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Do kodens79 ja mam taki sam problem z tymi krzywiznami ale damy rade jak napisał Yanek* będziemy walczyć do oporu i nie poddamy się Co?
2012-03-18 13:11:11 (14 lat temu)
Robiłem to ShiftN
2012-03-18 13:58:43 (14 lat temu)
kodens79
 
+2 głosów:2
Nigdy się nie poddaję :)
2012-03-18 14:00:59 (14 lat temu)
Mi sie tak wydaję że za bardzo wykadrowałem budynek i teraz by się zmieścił program go tak zrobił
2012-03-18 14:24:51 (14 lat temu)
do kodens79: Jak masz ShiftN'a czy podobne programiki, to nieznacznie ściągnij dolną cześć o ca wartość 0,08 (górny suwak w prawo) i lekko przechyl w lewo o ok. wartość 0,35 (środkowy suwak w prawo). Nie będzie idealnie prosto ale choć perspektywa oka się zachowa a widok budynku znacznie sie polepszy.
2012-03-18 10:36:29 (14 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do kodens79: Hmm, teraz za mocno wyprostowane, bo góra jest szersza niż dół. Spoko, jak nie za drugim razem to za piątym czy dziesiatym się uda :))
2012-03-18 12:57:07 (14 lat temu)
pawulon
 
do kodens79: Podeślij mi oryginał.
2012-03-18 14:21:17 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 14 lat temu)
Gliwicka 151 na innych zdjęciach
2021
-
2021
2021
-
2021
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet