| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Cmentarz Komunalny
Obiekty w okolicy
Kwatera wojskowa
57
m
Kłodzko
Budynki magazynowo - gospodarcze.
117
m
Kłodzko
Drzymały 6
124
m
Kłodzko
Drzymały 52
157
m
Kłodzko
Myjnia samochodowa bezdotykowa Chr...
164
m
Kłodzko

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Niezła zagadka... To mogą być okolice Kłodzka - kotlina lub gdzieś bliżej Ząbkowic...? Słońce świeci po prawej stronie i cienie są dosyć krótkie więc to może być widok na wschód lub północny-wschód. Droga wygląda na porządną - pewnie jakaś międzymiastowa. Ciekawe co robią ci ludzie? Transportują kamienie na ten stos obok fotografa? Oczyszczanie terenu pod budowę?
2013-09-23 21:04:13 (12 lat temu)
staszekM
 
+2 głosów:2
To jest kamieniołom Zagórze - obecnie ciepłownia.. Nie jest to 39 r lecz po 41 r.W kamieniołomie pracowało około 250 jeńców radzieckich. W Zagórzu był obóz jeniecki. Fotka robiona z ul. Hołdu Pruskiego. W tle Góry Bardzkie z Kłodzką Górą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dpisanie lokalizacji kamieniołomu
2013-10-21 22:40:10 (12 lat temu)
esski
 
Na negatywach które skopiowałem jest napisane, iż zdjęcia robione były w roku 1939. Niektórzy z pracujących mają furażerki na głowach,
2013-12-02 03:37:54 (12 lat temu)
Dariusz Milka
 
+1 głosów:1
do staszekM: Niemożliwe. Na PRAWO od drogi widać wieżę ratusza.
2013-11-30 13:47:25 (12 lat temu)
do Dariusz Milka: Masz rację -fotka zrobiona ze skrzyżowania ul Dusznickiej i Objazdowej.Dzisiaj zrobiłem fotkę z pod "Leklerka" .Mam obiecane wejście do biurowca PKS-u i zrobienie fotek'ale ta wyjaśnia wszystko.Daj pocztę to wyślę.Staszek M.
2013-12-02 18:34:47 (12 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia miesiąc temu)
Kamieniołom Zagórze - obecnie ciepłownia. W kamieniołomie pracowało około 250 jeńców radzieckich. W Zagórzu był obóz jeniecki. Fotka robiona z ul. Hołdu Prus...
Cmentarz Komunalny. Kłodzko, ul. Korytowska
2010
-
2024
2010
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
Cmentarz Komunalny - obiekty i wydarzenia
Cmentarz Komunalny w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet