| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (9)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Szyb Fortuna I
197
m
Katowice
Remiza Straży Pożarnej KWK Kleofas
261
m
Katowice
Dalkia Polska Energia S.A. Wydzia...
287
m
Katowice
Lokomotywownia
395
m
Katowice
Budynek ekspedycji kolejowej KWK ...
501
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Zakład Mechanicznej Przeróbki Węgla

Obiekt obecnie nie istnieje
Dawniej: Sortownia
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Widoczne na zdjęciu tory poczynając od fotografującego: Dwa pierwsze to są tory szlakowe linii Katowice - Gliwice, trzeci to linia KTC - Hajduki.
2011-04-09 17:37:12 (15 lat temu)
Często tędy pociągiem jeździłam :)
2011-04-09 17:37:54 (15 lat temu)
mroczan
 
To raczej jest odmulnik Doora.
2014-02-11 18:18:26 (12 lat temu)
do mroczan: Dokładnie - to zagęszczacz promieniowy, zwany zagęszczaczem Dorra.
Miejsce moich praktyk w 1984 r.
2014-02-11 19:54:44 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Niecnych praktyk?
2014-02-11 21:31:28 (12 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Dzięki nie mogłem się przypomnieć.
2014-02-11 21:48:29 (12 lat temu)
Stenek
 
2014-02-14 22:08:56 (12 lat temu)
do WW: Studenckich praktyk ;)
2014-02-13 07:12:02 (12 lat temu)
do Eugeniusz S.: A co do wzbogacalników DISA to też oczywiście były - w budynku płuczki widocznym w tle, wzbogacano w cieczy ciężkiej magnetytowej.
2014-02-13 07:17:02 (12 lat temu)
mroczan
 
do Jarosław Dubowski: DISY są mniej fotogeniczne od DORRów.
2014-02-13 08:38:50 (12 lat temu)
s_mile
 
Warto spojrzeć na to zdjęcie. Jest kapitalne.
2014-02-23 19:42:11 (12 lat temu)
do s_mile: Więcej nie zdążyłem ochrona wygoniła.
2014-02-23 19:51:27 (12 lat temu)
do s_mile: Super! Terminatora można tu kręcić ;)
2014-02-23 19:51:46 (12 lat temu)
do Eugeniusz S.: Oni zawsze są ważni, na szczęście czasem udaje mi się z nimi dogadać ;)
2014-02-23 19:52:29 (12 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Jak ktoś chce być ważny to lepiej się oddalić.
2014-02-23 19:58:03 (12 lat temu)
do Eugeniusz S.: To prawda. Ostatnio w Katowicach też wydawali się wyjątkowo ważni. Chwila rozmowy i umowa - oni mnie nie widzą, ja fotografuję tak, by ich widać nie było... Niestety sporadycznie tak się udaje.
2014-02-23 20:00:08 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet