| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat brzeski
OBIEKTY - Kopanie
Obiekty w okolicy
Śluza duża
349
m
Rybna
Jaz
364
m
Rybna
Śluza mała
384
m
Rybna
Młyn
3312
m
Stobrawa
Dwór
4526
m
Mikolin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Bartii
 
to na pewno nie Opole, może Rogów Opolski, ale pewien nie jestem.
2012-05-09 12:50:50 (14 lat temu)
pawulon
 
To jest Stopień Wodny "Wróblin" na terenie opolskiej dzielnicy Wróblin. Znajduje się przy ul. Śluza Wróblin i do niej można dopisać to zdjęcie, a najlepiej utworzyć obiekt.
2012-05-09 14:14:40 (14 lat temu)
erisson
 
Czyżby ten dopływ lewobrzeżny (po prawej stronie fotki ) został zmieniony bo aktualna sytuacja jest inna ?
2012-05-09 14:57:01 (14 lat temu)
erisson
 
+1 głosów:1
Popłynąłem z prądem i wychodząc z wody przy ujściu Nysy Kłodzkiej zobaczyłem ten obiekt
2012-05-09 15:47:38 (14 lat temu)
foxi
 
to śluza i jaz kozłowo-iglicowy ,,Ujście Nysy,, na Odrze, a miejscowość Rybna jest najbliżej tego miejsca ;-)
2012-05-09 17:28:35 (14 lat temu)
syl
 
+1 głosów:1
Po wprowadzeniu zestawów pchanych, jedno z najtrudniejszych nawigacyjnie miejsce na Odrze skanalizowanej. Wejście do dolnych wrót śluzy pociągowej (mieścił się w niej cały pociąg holowniczy, stąd nazwa), szczególnie zestawu bez ładunku, przy bocznym wietrze było bardzo trudne ( krótki, wąski i na zakolu, dolny kanał śluzowy). Jeszcze gorzej było przy wyprowadzaniu zestawu z dolnego kanału na Odrę, szczególnie przy "dużej wodzie", gdy prad wody z jazu i ujścia Nysy, spychał zestaw na tzw. opaskę prawego brzegu poniżej kanału śluzowego, zakole w lewo. Często jedynym sposobem uniknięcia awarii było kotwiczenie, na rufowej lewej kotwicy pchacza.
2012-05-31 10:43:18 (14 lat temu)
syl
 
Przed chwilą obejrzałem zdjęcie satelitarne tej śluzy zrobione podczas powodzi na Odrze.Niestety nie wiem , kiedy te zdjęcia były robione. Może ktoś zaznaczy to miejsce na mapie satelitarnej i dołączy do zdjęcia.
2012-05-31 11:03:26 (14 lat temu)
erisson
 
do Bartii: Jasno pisze : Odra pod Opolem. ;))
2012-05-09 13:02:03 (14 lat temu)
pawulon
 
do erisson: Wygląda że tak. Ten kanał po prawej chyba jest obecnie zasypany.
2012-05-09 15:19:01 (14 lat temu)
pawulon
 
do erisson: Ale możliwe że to jednak inny stopień wodny, choć na moje oko żaden poza tym nie pasuje.
2012-05-09 15:29:22 (14 lat temu)
erisson
 
do erisson: Czyli można tez dopisać do Rybna .
2012-05-09 15:51:27 (14 lat temu)
pawulon
 
do erisson: Utworzyłem obiekt i jego podobiekty (tak na przyszłość). Dopisanie do Rybna jest właściwe, a nawet do ulicy Ujście Nysy :)
2012-05-09 20:19:47 (14 lat temu)
TW40
 
do pawulon: Dzięki ;-) Tyle główkowania nad jedną fotką...
2012-05-09 21:04:48 (14 lat temu)
foxi
 
+1 głosów:1
Samo ujście Nysy Kłodzkiej to powiat brzeski.
2025-03-12 13:15:07 (rok temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do foxi: Jest taki obiekt, samo "Ujście Nysy K.", więc przerzuciłem...
2025-03-12 19:33:34 (rok temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet