| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat brzeski
Obiekty w okolicy
Kopice 46
51
m
Kopice
Oranżeria
53
m
Kopice
Kopice 53
64
m
Kopice
Kopice 55
74
m
Kopice
Kopice 72
90
m
Kopice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Kopice 48

Dawniej: Pralnia pałacowa
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+1 głosów:2
Poproszę o zbliżenie na górną część kominów.
2013-08-25 22:02:53 (12 lat temu)
stas
 
0 głosów:3
juz nikogo nie puszcze z fotopolska za ogrodzenie domu....sązasady ....ktore niee szanujecie!!!
2013-08-27 15:44:51 (12 lat temu)
stas
 
0 głosów:2
tyle dni czekam na kontakt z adminisratorem strony!!!774155112
2013-08-27 15:46:10 (12 lat temu)
stas
 
+2 głosów:2
wrescie sytuacja wyjasniona!!!mimo wszystko dzieki!
2013-08-27 18:47:06 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:2
do Danuta B.: Kominy będą w całej okazałości po następnej wizycie w Kopicach.
2013-08-25 22:17:40 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:3
do stas: A dlaczegoż to taki protest? Taki piękny dom, a Pan go skrywa przed światem.
2013-08-27 15:52:51 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do stas: Tyle dobrych słów o Panu przeczytaliśmy a tu taki komentarz :(
2013-08-27 17:31:25 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do stas: Jak Pan widzi internet nie jest taki straszny :) Da się opanować. Do miłego zobaczenia.
2013-08-27 19:07:55 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do stas: Super! Dziękujemy ślicznie za pokazanie naszym przyjaciołom i co za tym idzie - również nam tego uroczego zakątka w Kopicach, obyśmy częściej spotykali takich ludzi na swej drodze :)
2013-08-27 19:12:07 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Na pana Stanisława trafiliście przypadkiem?
2013-08-20 20:38:37 (12 lat temu)
mar
 
+2 głosów:2
Piesek
2013-08-20 21:24:33 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Z uwagi na ważny interes publiczny i prywatny na prośbę właściciela budynku fotka została ukryta. Zostanie podmieniona na inną po najbliższym spotkaniu z panem Stanisławem. Samo ukrycie zdjęcia nie wystarcza ( tu podłożona muszka) bo widać tak w przeglądzie fotek danego obiektu jak i fotek danego użytkownika. Prośba więc do Neo o korektę tego mechanizmu.
2013-08-25 21:47:24 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
A dlaczego nie Pako? Toż pies fotopolski.
2013-08-25 22:00:47 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Ano przypadkiem, bo zaciekawił nas jego dom.
2013-08-20 21:49:34 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do mar: Są tam dwa a kiedyś były i koniki :)
2013-08-20 21:50:47 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Oki, jest pies fotopolski.
2013-08-25 22:19:25 (12 lat temu)
do ZPKSoft: Fotka ukryta, jest fotomucha. Pierwsza taka, na fotopalcu :)
2013-08-25 22:25:00 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do YouPiter: Jak odświeżysz to mucha uleci i pojawi się zdegenerowany pies :)
2013-08-25 22:27:01 (12 lat temu)
do ZPKSoft: Aaaa to taki myk :)
2013-08-25 22:30:18 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet