| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Lodownia
Obiekty w okolicy
Altana
37
m
Kopice
Kaplica Najświętszego Serca Pana J...
63
m
Kopice
Fontanna
64
m
Kopice
Oranżeria
80
m
Kopice
Pałac Schaffgotschów
95
m
Kopice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Jeśli to jest to o czym myślę, to w obok było jeszcze jedno wejście, jakby do kolejnej pieczary/ziemianki. Weszłaś do środka ? Mam zdjęcia wnętrza ( nienajlepsze) ale brak mi pewności, że to z tego miejsca.
2015-12-31 10:07:35 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Nie wchodziłam do środka, bo w Kopicach znalazłam się przypadkowo i byłam nieodpowiednio ubrana.. w długiej spódnicy.. Może zamieścisz te zdjęcia a ja przy okazji spytam przewodniczkę, która oprowadza wycieczki po parku i zna wszystkie zakamarki. Mogę też podać kontakt, gdyby ktoś chciał obejrzeć park lub osobiście coś sprawdzić..
2015-12-31 19:45:15 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Wysłałam Ci na e-maila.
2015-12-31 22:23:56 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Otrzymałam i odpisałam. To wejście widziane od drugiej strony wygląda podobnie..
2016-01-01 01:49:47 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Czy jest możliwość sprawdzenia, kto założył obiekt lodowni i postawił znacznik? U mnie nie pokazuje się edycja przy tym obiekcie i chyba nie byłam aż tak daleko od kaplicy.. Na razie z rozmowy telef. wiem, że wewnątrz niewiele tam widać.. Schodzi się po schodkach, są dwa pomieszczenia i jakieś okienko. Na Waszych zdjęciach nie ma okienka. Założę obiekt ziemianka, bo to jest chyba coś innego..
2016-01-03 11:39:07 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Lodownia założona przeze mnie, opowiadał o niej p. Bojarski. Ale czy to jest ten obiekt, który Ty znalazłaś czy z naszych fotek to nie wiem. "Nasz" obiekt miał dwa pomieszczenia i to widać na jednej fotce. Być może drugie zdjęcie pochodzi z innej budowli i jest to samo co Ty widziałaś. Bez lepszego rozeznania w terenie lub czyjejś dobrej wiedzy nic nie zdziałamy. Planowaliśmy powtórną wizytę w Kopicach ale jak dotąd nie wyszło.
2016-01-03 11:49:08 (10 lat temu)
do ZPKSoft: W opisie pod zdjęciem podałam usytuowanie ziemianki.
2016-01-03 11:53:26 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Uzyskałam plan sytuacyjny Kopic, na którym zaznaczona jest lodownia blisko kaplicy. Zadałam jeszcze pytania dodatkowe i czekam na odpowiedź.
2016-01-03 22:58:28 (10 lat temu)
do ZPKSoft: - Otrzymałam już odpowiedź: Lokalizacja lodowni jest w miejscu ziemianki . To jest wejście do dawnej lodowni, więc możemy to uporządkować.. Otrzymałam do wglądu dwa zdjęcia wnętrza. To Wasze z widokiem na 2 pomieszczenia - identyczne ujęcie - na 100% to ta lodownia koło kaplicy. Zdjęcie 2 - to drugie pomieszczenie, zrobione jest od prawej strony i widać na nim zagłębienie, chyba to okienko a Wasze ujęcie jest na wprost, więc może dlatego go nie widać.. Bardzo prawdopodobne, że to też lodownia, trzeba się dokładniej przyjrzeć i porównać. Jest jeszcze zdjęcie fragmentu ściany lodowni z widokiem na kaplicę, no i plan sytuacyjny z zaznaczeniem wszystkich obiektów.
2016-01-04 11:36:28 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Danusiu, brawo za przeprowadzenie śledztwa :)
2016-01-04 11:45:56 (10 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Nie będzie zmiany nazwy obiektu ?
2016-01-04 11:50:26 (10 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Będzie.. Tylko Zosia musi zdecydować, jak to zrobić. Czy tylko zmienić nazwę obiektu ziemianka na lodownię, ale wtedy trzeba by usunąć wcześniej założony obiekt lodownia.. Czy odwrotnie.. I przypisać zdjęcie do lodowni oraz zmienić znacznik.
2016-01-04 12:11:42 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Danusiu, Ty rządzisz w tych okolicach i jak zrobisz tak będzie. Zrób tak jak Ci wygodniej.
2016-01-04 12:30:58 (10 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Może nie było mi wygodniej, ale nie mam możliwości usunięcia obiektu, którego nie zakładałam.. Usunęłam więc ziemiankę, zdjęcie przypisałam do lodowni i zmieniłam lokalizację znacznika. W edycji mapy jest prawidłowa nazwa znacznika, natomiast na mapie pod zdjęciem nadal figuruje ziemianka, chociaż została usunięta.. Co jeszcze trzeba zrobić?
2016-01-04 13:48:58 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Pewnie trzeba poczekać na aktualizację. Dzielnie sobie poradziłaś z tym zadaniem.
2016-01-04 16:19:56 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Dzięki za pochwałę.. Zajrzyj do skrzynki.
2016-01-04 18:32:25 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Danuta Mucha(Czarnecka): Danusiu, problem z pocztą, obie nasze skrzynki nieczynne. Prawdopodobnie awaria lub prace konserwacyjne gdzieś od 2 godz. ale do kiedy to nie wiem :( Wiadomości będą musiały poczekać. Jak do jutra się nie poprawi to Paweł założy mi nową, choćby tylko tymczasowo. Jak coś bardzo pilnego to dzwoń. Coś ten rok zaczynamy awariami, bo wczoraj 4 godz. nie było prądu, ale dało radę wytrzymać.
2016-01-04 18:39:55 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Danuta Mucha(Czarnecka): Już działa poczta, wysłałam odpowiedź.
2016-01-04 18:52:23 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Zosiu.. Obejrzałam dokładniej. Obydwa Wasze zdjęcia są zrobione w lodowni. Moim zdaniem powinniście zamieścić. Przepuścić przez korfota, dokładając ciut wyrazistości i są dobre. Trzeba wziąć poprawkę na istniejące tam warunki i nie można wymagać cudów.. Widać na nich dużo , bo nie ma osób.. nic nie przesłania.. Czekam na dołączenie ich do lodowni. Obiekt będzie prezentował się bardziej interesująco.. A podmienić lub dołożyć zawsze kiedyś można, jak będą inne. To zagłębienie też widać na Waszym zdjęciu a nawet więcej.. coś jeszcze dodatkowo widać z prawej strony..
2016-01-04 19:02:44 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Danuta Mucha(Czarnecka): Paweł coś kombinuje, ale wiele się nie da poprawić. Fotka była robiona w całkowitej ciemności a i sprzęt nie najlepszy.
2016-01-04 19:21:57 (10 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Pikselek do pikselka, potem suwaczkami w Korfocie i będzie cacy ;-))
2016-01-04 19:25:11 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Już wysłałam. Wstawcie, jakie są.. Na pewno więcej obrazują niż samo wejście..!
2016-01-04 19:26:03 (10 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+2 głosów:2
do pawulon: Jak zwykle, Paweł.. masz rację !
2016-01-04 19:27:20 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Ok, specjalnie dla Ciebie.
2016-01-04 19:29:10 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Wstawione, ale nie ma się czym chwalić.
2016-01-04 20:00:13 (10 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Danuta Mucha(Czarnecka): Znam mojego imiennika, cuda tworzy od ręki..... tylko nie pamiętam od której ;-)
2016-01-04 19:29:32 (10 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+2 głosów:2
do pawulon: Też znam Tego zdolnego Twojego imiennika..
2016-01-04 19:34:06 (10 lat temu)
Czy po prawej stronie jest jeszcze jedno pomieszczenie? Myślałam, że były tylko dwa - na wprost.. Na tych cegłach i kamieniach i w dodatku po ciemku, to można było nieźle kostki poobijać..
2016-01-04 22:23:12 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): To jest to samo wejście, co na Twoim zdjęciu. Dalej w prawo najprawdopodobniej to przejście .
2016-01-04 22:35:07 (10 lat temu)
do ZPKSoft: No tak, widać tę półkę.. Czyli było tam drugie wyjście..
2016-01-05 10:02:00 (10 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+1 głosów:1
Dzięki za te zdjęcia z dedykacją.. Już za samo wejście, które nie wyglądało zachęcająco - należą się dobre oceny. Jak na istniejące tam warunki i tak możliwie udało się pokazać na zdjęciach wnętrze lodowni. Bez nich nie mielibyśmy żadnego wyobrażenia o tym, co jest w środku. Trzeba je traktować jak dokumenty a w takim przypadku nie jakość jest najważniejsza.. Doceniam to, bo wiem jak trudno nawet wybrać się tam i odszukać miejsce, tym bardziej ostatnio, kiedy trzeba przedzierać się przez chaszcze.
2016-01-04 22:14:34 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Lodownia - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet