| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Zwycięstwa
Więcej (65)
Obiekty w okolicy
Zwycięstwa 114
66
m
Koszalin
Filharmonia Koszalińska im. Stani...
86
m
Koszalin
Wolności 2-3
91
m
Koszalin
Most
101
m
Koszalin
Fontanna
105
m
Koszalin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Centrum Kultury

Dawniej: Kaisergarten
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Krzyś_
 
2018-11-23 11:00:43 (7 lat temu)
Jac64
 
do Krzyś_: Dzięki...przypisane :)
2018-11-23 15:47:14 (7 lat temu)
stachf
 
Dzisiejsze CK 105 przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie.
2018-01-22 18:38:53 (8 lat temu)
b_artman
 
+2 głosów:2
To jest źle przypięte. CK105 inaczej wygląda
Budynek ze zdjęcia nie istnieje, a znajdował się mniej więcej tam gdzie teraz jest sklep Tik-tak.
Za wydaniem "Nieznane twarze Koszalina":
Rogzower Allee 101
ul. Zwycięstwa 227
Znajdująca się przy Rogzower Allee 101 restauracja „Cesarski Ogród” (Kaisergarten) położona była właściwie we wsi Rogzow (obecnie Rokosowo). Jej właściciel Johannes Krause, który prowadził ją od 1898 r. do I wojny światowej, reklamował ją jako établissement. Pod tą nazwą ukrywały się w dawnych Niemczech przedsięwzięcia określane również jako Lustgärten i öffentliche Gärten, stanowiące połączenie lokalu gastronomicznego wyposażonego w salę koncertowo-teatralną z ogrodem, w którym wydzielona była część restauracyjna i taneczna. Do 1945 r. w Koszalinie było więcej tego typu lokali, ale tylko restauracja Krausego używała francuskiej nazwy, którą zresztą po wybuchu I wojny światowej zarzucono z powodów patriotycznych.
2023-06-28 14:58:25 (3 lata temu)
do stachf: Przeniesione.
2018-01-22 18:43:20 (8 lat temu)
Kino Kryterium....mile wspomnienia ☺
2020-11-12 19:38:06 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Kino Kriterium...mile wspomnienia....Forrest Gump, Tanczący z wilkami....
2021-04-17 20:30:27 (5 lat temu)
do vetinari: Kino miejskie , to może wytrzyma konkurencję z multipleksami
2021-04-17 20:40:54 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Centrum Kultury na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet