| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Zwycięstwa
Więcej (65)
Obiekty w okolicy
Pomnik ku pamięci Ludwika Zamenhofa
22
m
Koszalin
Zwycięstwa 97-99
47
m
Koszalin
Bergstrasse 0
51
m
Koszalin
Most nad Dzierżęcinką (ul. Andersa...
55
m
Koszalin
Zwycięstwa 95
58
m
Koszalin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

EMPiK

Architekt: Janusz Marian Kowalski (1 realizacja)
Inwestor: Stołecznego Funduszu Odbudowy Stolicy (1 inwestycja)
Zbudowano: 1963-66
Dawniej: Klub Międzynarodowej Prasy i Książki RUCH
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Westend
 
Pomogły: napis na budynku \"Klub Międzynarodowej Prasy i Książki\" i plan miasta z 1980r. Adres: ul.Zwycięstwa 106/108 - firma jest tam do dziś.
2010-12-20 22:48:45 (15 lat temu)
Coś nie tak z datowaniem. Otwarcie KMPiK nastąpiło 10 lutego 1967 roku. W 1963 jeszcze dobrze budowa nie ruszyła i trwała 3 lata. Tu więcej informacji
2019-08-13 23:49:11 (6 lat temu)
do Jarosław Budyta: Takich przypadków jest tu więcej.
2019-08-14 02:27:43 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
W lewym dolnym rogu jest dobrze widocny "Pomnik ku pamięci Ludwika Zamenhofa" wiec go doeditowalem.
2018-11-21 10:34:43 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do vetinari: Ale się naszukałam w lewym rogu ;-) Jest ale w prawym ;-))
2018-11-21 11:16:08 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Koefina sie konczy...masz racjie, w prawym....ide spacz....☺☺☺
2018-11-21 11:30:05 (7 lat temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do vetinari: Zabawne, że przeczytałem "w lewym", a szukałem w prawym. Może dlatego, ze perspektywa kieruje wzrok w tamta stronę :)
2018-11-21 12:28:08 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Jazzek: ...kofeina jest mojim napedem, jeźeli sie kończy...to szare komórky powoli ida do luźka, i reśta ciala ma impreze...Waźne źe sme sie dogadali i pomnik jest przynajmniej tutaj na zdjieciu nna miejscu. Co do samego pomnika w Koszalinie...nie wiem czy tam nadal stoji, ale moźe sie mi uda w grudniu to sprawdzić ☺
2018-11-21 16:52:01 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Smutny widok...
2020-11-21 17:17:46 (5 lat temu)
do vetinari: Niestety...
2020-11-22 19:12:05 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet