| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (22)
Obiekty w okolicy
Starowiślna 75
16
m
Kraków
Dajwór 3
24
m
Kraków
Szeroka 17
28
m
Kraków
Restauracja "Ariel"
33
m
Kraków
Szeroka 15
36
m
Kraków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Synagoga Poppera

Zbudowano: 1620
2 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
4elza
 
Interesujące połączenie pisowni polskiej i niemieckiej.
2020-03-27 04:50:25 (6 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Pseudo jidisz używany w celach komercyjnych.
2020-03-27 10:18:22 (6 lat temu)
2020-03-27 14:14:32 (6 lat temu)
4elza
 
Co by nie powiedzieć, przykuwa uwagę i zapewne o to chodzi.
2020-03-27 14:27:40 (6 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do 4elza: Taka germańsko słowiańska mieszanka to wschodnioeuropejska odmiana jidysz :)
W tym przypadku to raczej żarcik taki jak sądzę.
2020-03-27 09:10:38 (6 lat temu)
Jazzek
 
do max: Jidisz miał polską ortografię (weźmy choćby gazetę Fołks-Sztyme), więc bardziej bym tu widział "Bąbelsztejn". Ale jak pseudo to pseudo :)
2020-03-27 13:58:11 (6 lat temu)
max
 
do cracusiac: Właśnie dlatego o "żarciku" napisałem.
2020-03-27 10:33:40 (6 lat temu)
Sulimczyk
 
+1 głosów:1
Ciekawe zdjęcie. No i dzieci - bez telefonów, telewizorów, komputerów, bez słuchawek w uszach.
2020-06-18 09:49:40 (6 lat temu)
Sulimczyk
 
+2 głosów:2
Muszę dodać jeszcze jeden komentarz, bo to w istocie wejście do Synagogi Poppera (Bociana), również przy ul. Szerokiej, ale po drugiej stronie. Wejście do Synagogi Remuh ma trójkątne zwieńczenie na bramie.
2020-06-18 11:47:21 (6 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
2020-06-18 13:10:04 (6 lat temu)
4elza
 
do Sulimczyk: Szkoda, że te fotki przed dwadzieścia pięć lat nie wyszły z szuflady.
2020-06-18 14:35:01 (6 lat temu)
4elza
 
do Sulimczyk: Dzięki, tak, pomyłka.
2020-06-18 14:34:10 (6 lat temu)
Sulimczyk
 
+1 głosów:1
do 4elza: Dobrze jednak, że w końcu zostały pokazane.
2020-07-07 09:20:37 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet