| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (11)
Obiekty w okolicy
Drukarnia Władysława Ludwika Anczy...
24
m
Kraków
Restauracja "Biała Róża"
52
m
Kraków
Zwierzyniecka 4
57
m
Kraków
Filharmonia Krakowska im. Karola S...
58
m
Kraków
Zwierzyniecka 6
84
m
Kraków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
A nim toto zaczęto budować to był sobie tutaj normalny parking...
2014-05-25 13:14:14 (12 lat temu)
V8
 
Jest gdzieś zdjęcie tej drukarni?
2016-05-27 21:10:03 (10 lat temu)
do Leszek. M.: A przed parkingiem byla drukarnia...
2014-05-25 13:49:29 (12 lat temu)
do V8: Widzialem gdzies na facebooku. Sam tez pamietam ten budynek, gdzie przez otwarte okna mozna bylo obserwowac pracujace maszyny drukarskie.
2016-05-27 21:58:16 (10 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Co to za powód usunięcia zdjęcia?
2020-11-29 13:35:50 (5 lat temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+2 głosów:2
usunąć
2020-11-29 22:24:40 (5 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+3 głosów:3
Jest obiekt "Ogólnopolski Strajk Kobiet" - podłączyć Kraków i po sprwie.
2020-11-30 16:15:15 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Fotopolska jest portalem dokumentalnym a zdjęcie jest dokumentem i tak jak napisał kol. Tomek, zatytułować "Ogólnopolski Strajk Kobiet" w Krakowie. Jeżeli komuś to przeszkadza to nie musi tego oglądać ani czytać. Niech przyszłe pokolenia się dowiedzą że kobiety walczyli o swoje prawa
2020-11-30 16:30:13 (5 lat temu)
do 4elza: Wiadomo o co chodzi na zdjęciu.
2020-11-29 13:43:30 (5 lat temu)
4elza
 
do cracusiac: Może powiedz wprost o co idzie, nie będziemy musieli tworzyć fikcji;-)
2020-11-30 07:57:01 (5 lat temu)
do cracusiac: A mi się zdjęcie podoba za efekty świetlne które na nim zarejestrowano.
2020-11-30 17:40:16 (5 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Nadal nie rozumiem powodów usunięcia = może ktoś mi zdradzić ?
2020-11-30 05:23:09 (5 lat temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+2 głosów:2
do bonczek_hydroforgroup: Moim zdaniem to zdjęcie z obecnych protestów. Może lepiej zrobić zdjęcie obiektu bez obecności radiowozów. Takie moje zdanie.
2020-11-30 07:54:18 (5 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Bo co? Przyjadą i zamkną cracusiaca? ;-)
2020-11-30 07:55:46 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Moźna stworzyć obiekt "wydarzenia" teź się tym fotopolska zajmuje. Rozumiem dla czego kolega chcial usunąć, ale rozumie tych którzy glosują za pozostawieniem. Nie tylko budynkami i architekturą źyje fotopolska. Kto wie, co za pare lat będzie.....
2020-11-30 15:39:26 (5 lat temu)
cracusiac
 
+4 głosów:4
do 4elza: Zorientowałem się nieco za późno ze to zdjęcie może być pretekstem do trollingu lub hejtu jak kto woli.
2020-11-30 08:10:50 (5 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do cracusiac: Będziemy się martwić, kiedy tak się stanie. Póki co uważam, że powinno zostać.
2020-11-30 08:17:49 (5 lat temu)
max
 
+3 głosów:3
do cracusiac: Gorsza od cenzury jest autocenzura.
2020-11-30 20:46:17 (5 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+4 głosów:4
do 4elza: Dokładnie tak - od kiedy to radiowozy czy pałowanie ludzi objęte są zakazem fotografowania?
2020-11-30 08:33:07 (5 lat temu)
Darek Pawlak
 
+3 głosów:3
do vetinari: Jeśli ma zostać, to albo w obiekcie wydarzenia, albo opis wyjaśniający dlaczego w nocy i tyle policji. Za parę lat niewielu będzie kojarzyło o co chodziło, a zdjęć znacznie lepiej pokazujących hotel, jest sporo.
2020-11-30 16:11:40 (5 lat temu)
do Darek Pawlak: Zapomnialem o tym obiekcie....
2020-11-30 16:20:42 (5 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: ...i po sprawie...☺
2020-11-30 16:20:00 (5 lat temu)
do vetinari: A ja nie wiedziałem.
2020-11-30 16:22:39 (5 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do max: Bingo
2020-12-01 07:23:00 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet