| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Bulwar Inflancki

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
s_mile
 
Nie lubię panoram, ale ta jest cudna. Gratulacje!
2012-05-21 21:31:32 (14 lat temu)
s_mile
 
He, he :-D. To absolutnie nie wpływa na piękno tego zdjęcia, ale polecam zabawę w wyszukanie "podwójnie" występujących na zdjęciu rowerzystów. Ja wypatrzyłem 2 sztuki.
2012-05-21 21:58:12 (14 lat temu)
s_mile
 
Para z białym wózkiem też się dwukrotnie załapała. Szkoda, że nie mogę dać drugiej szóstki w podziękowaniu za rozrywkę, ale może przynajmniej kogoś do wystawienia takiej oceny sprowokuję.
Podkreślam - to tylko takie czepialstwo (z całą sympatią dla autora), zdjęcie jest przepięknie.
2012-05-21 22:01:48 (14 lat temu)
4elza
 
Może by tak brdziej precyzyjnie przypisać...
2023-11-30 08:48:42 (2 lata temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
do 4elza: Bulwar Kurlandzki.
2023-11-30 10:44:37 (2 lata temu)
Bartłomiej Filous
 
+1 głosów:1
do cracusiac: To już jest bulwar Inflancki. Kurlandzki kończy się pod mostem Piłsudskiego.
2023-12-02 03:39:54 (2 lata temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
do Bartłomiej Filous: Chyba masz racje. Na google map Bulwar Kurlandzki zaczynal sie od mostu Grunwaldzkiego.
2023-12-02 06:40:11 (2 lata temu)
Paweł Mika
 
+1 głosów:1
Mam prośbę aby na mapie jakoś dodać ten obiekt. Nie bardzo wiem jak. Z góry dziękuję za pomoc.
2025-04-21 10:06:11 (rok temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Paweł Mika: Chętnie pomogę, ale nie mogę zlokalizować tej budowy. Na jakiej to jest wysokości?
2025-04-21 10:14:54 (rok temu)
Paweł Mika
 
+1 głosów:1
do polskup: Pomiędzy Mostem Grunwaldzkim, a Józefa Piłsudskiego. Po Prawej od zdjęcia jest Forum. W tle jest Ludwinów.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2025-04-21 10:19:35 (rok temu)
polskup
 
do Paweł Mika: Jakoś tak?
2025-04-21 10:20:15 (rok temu)
Paweł Mika
 
+1 głosów:1
do polskup: Chyba tak. Dziękuję.
2025-04-21 10:25:01 (rok temu)
polskup
 
do Paweł Mika: Nie ma za co :) Zaznaczyłem, że obiekt w budowie (to się robi: edycja -> status).
2025-04-21 10:28:24 (rok temu)
Paweł Mika
 
+1 głosów:1
do polskup: Jeśli mam taką możliwość to będę próbował. Dziękuję
2025-04-21 10:34:32 (rok temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Paweł Mika: Chyba "swoje" obiekty możesz modyfikować do woli. Oprócz ulic.
2025-04-21 10:45:32 (rok temu)
Paweł Mika
 
+1 głosów:1
do polskup: Tak, ale nie widziałem tego punktu zielonego na Wiśle, żeby tam zakotwiczyć to zdjęcie. Stąd moja prośba. No szkoda z tymi ulicami. One kiedyś są dostępne dla szarego kowalskiego?
2025-04-21 14:58:22 (rok temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Paweł Mika: Ulice są albo już założone, albo trzeba samemu. Raczej każdy może je zakładać, z tego, co pamiętam. Tylko jest taka pułapka, że jak założysz błędnie, to nie możesz skasować i musisz o to prosić administratorów. Kto akurat jest, to pomoże, choć nie należy nadużywać cierpliwości :) A ten zielony punkt to ja dostawiłem na Twoja prośbę, wcześniej go nie było. A ponieważ właśnie się dowiedziałem o budowie tej kładki, musiałem na podstawie Twojego zdjęcia wyczuć, gdzie ją narysować :)
Tutaj też trzeba tę kładkę do jakiejś ulicy przypisać, bo administratorzy kładą na to nacisk - taka jest zasada portalu, że przede wszystkim miejscowość i adres, a rzeki, góry i tory to dodatkowo. Ja sam jestem tu dopiero od kilku miesięcy i mam status użytkownika zwykłego, z lekkim doświadczeniem, które niniejszym przekazuję :-)
Myślę, że obiekt można przypisać do obu bulwarów.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr.
2025-04-21 15:28:19 (rok temu)
Paweł Mika
 
+1 głosów:1
do polskup: Dziękuję, za wyjaśnienie !
2025-04-22 18:39:24 (rok temu)
Leszek. M.
 
+1 głosów:1
To nie jest dawny hotel Forum. To jest nieczynny hotel Forum i jak na razie bez zmian.
2025-10-07 21:19:55 (8 miesięcy temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Leszek. M.: Jak zwał tak zwał, hotelu tam nie ma i nie będzie. Trudno powiedzieć do kogo należy, bo firma która jest wskazywana m.in przez SARP i konserwatora, twierdzi, że nie jest właścicielem
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2025-10-08 08:15:35 (8 miesięcy temu)
do mamik: No nie wiem czy tak go nie będzie ? Podobno już został wciągnięty na listę zabytków i ma ocaleć ? Gdzieś czytałem nawet o tym artykuł. Więc na razie nie można jeszcze przesądzać.
2025-10-20 15:51:45 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 8 miesięcy temu)
Bulwar Inflancki na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet