| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (48)
Obiekty w okolicy
Krakowska 64
26
m
Częstochowa
Krakowska 57
30
m
Częstochowa
Krakowska 59
36
m
Częstochowa
Krakowska 55
37
m
Częstochowa
Krakowska 56
40
m
Częstochowa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+3 głosów:3
Deszcz potęguje brzydotę tego miejsca. Ależ trafiliście! Podziwiam samozaparcie, ja w deszczu nie wystawiała nosa.
2013-07-16 22:16:35 (12 lat temu)
da signa
 
+3 głosów:3
Kamienica na zdjęciu ma numer 60. Numer 58 widoczny na bocznej elewacji dotyczy posesji znajdującej się po prawej stronie.
2024-06-07 08:50:10 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do Danuta B.: Zrobiliśmy sobie czwartek i piątek wolny od pracy. Kiedy zobaczyłem prognozy pogody przed wyjazdem to myślałem że szlag mnie trafi !@#@ - standardowy schemat w tym roku - środek tygodnia piękny - weekendy w 90% kiepskie a najgorsze tam dokąd właśnie jadę. Plan był taki, że na rowerach zjeździmy Częstochowę wzdłuż i wszerz. No i plan udało się częściowo zrealizować - dzień zaczęliśmy od szukania folii przeciwdeszczowych na ulicy św. Barbary bo tam w budkach z paciorkami zawsze tego mają pod dostatkiem. Ledwo zajechaliśmy pod Jasną Górę a zerwała się potężna ulewa z gradem i piorunami. Miły pan z budki zaciągnął nas do środka bo powiedział, że za chwilę ulicą będzie płynąć rzeka no i po paru minutach ulica św. Barbary zamieniła się w rzekę. Po 20 minutach opad zmalał, płaszcze kupiliśmy - wszyscy zaczęli je wyciągać z kartonów i na rowerach jeździliśmy w czerwonych foliach przy padającym (ale coraz słabiej) deszczu.

Na drugi dzień jeszcze gorzej - ulewa od rana do 15 - ja z aparatem, Agatka z parasolem a parasol nad aparatem - po godzinie czasu Agatka się poddaje bo jej buty zaczęły przemakać. Po obiedzie przestało padać - pojeździliśmy 2 godziny i "klops" - złapałem taką gumę, że po napompowaniu dętki powietrze schodziło z niej w ciągu 20 sekund. To już chyba czwarta przebita w tym roku - to przez opony, szukam 20 calowych we Wrocławiu i nie mogę znaleźć... Wymieniłem przed chwilą dętkę i kosztowało mnie to całą masę bąbli po komarach - plaga!

Mimo kiepskiej pogody udało się zrobić jakieś 350 zdjęć - niezłe klimaty w tej Częstochowie - im głębiej w te zaułki - tym ciekawiej. Wysiedlone domy, frontowe ściany bez "środka" domu, opuszczone zakłady przemysłowe, jezdnie wyłożone kamieniem polnym - rewelacja! Tam jest tyle do obfotografowania, że jeszcze kilka takich sesji trzeba będzie zrobić żeby jako - tako to uwiecznić.
2013-07-16 22:50:19 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Też zazdroszczę teko zaparcia. Ja miałem w poniedziałek być kilka godzin w Krakowie. Zabrałem zapasowe baterie, by zrobić wiele zdjęć, ale przez pogodę skończyło się na dłuuuuugim posiedzeniu w McDonaldzie i tylko szybkim obiegnięciu kilku ulic niedaleko mechanika od citroena.
2013-07-16 23:15:13 (12 lat temu)
x xx
 
+4 głosów:4
do Andrzej G: XENNA, na zaparcie działa, jak natura chciała.
2013-07-16 23:33:47 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do Andrzej G: Mnie tylko śnieg teraz zatrzyma - jak na Wielkanoc - też spędzoną w Częstochowie, akurat Śląsk najmocniej wtedy zasypało... Na deszcz już mam foliową pelerynę, myślę o jakiejś mini-parasolce przykręcanej do aparatu ;), jeszcze kaloszy brakuje ale to standardowe wyposażenie Fotopolanina. Łopata i druciana szczotka też oczywiście się czasem przydają.
2013-07-16 23:43:10 (12 lat temu)
Andrzej G
 
+2 głosów:2
do x xx: Dobre. Popłakałem się o mało co ze śmiechu.
2013-07-16 23:35:13 (12 lat temu)
x xx
 
+4 głosów:4
do Neo[EZN]: no i Xenna.
2013-07-16 23:44:59 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do da signa: Dzięki za poprawienie.
2024-06-07 14:42:32 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet