| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat krapkowicki
Więcej (20)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek 14

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 1960-70
Dawniej: Sklepy obuwnicze ERDAL, BATA, OTA.
krapkowicki /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+4 głosów:4
FotoPiesek ☺
2019-11-11 17:02:46 (6 lat temu)
To jest nieistniejąca kamienica przy Rynku. Dzisiejszy numer 14. W późniejszych latach był tu sklep Bata a potem Ota.
2019-11-11 18:10:59 (6 lat temu)
No i lata 1910-15
2019-11-11 18:11:38 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Jak widać bez butów, bo w butach tylko ludzie i... koty chodzą ;-)
2019-11-11 17:58:56 (6 lat temu)
Krzyś_
 
do Desperado: Tu widać Batę chyba w innym budynku:
2019-11-16 20:45:23 (6 lat temu)
Dana
 
do Desperado: Serdeczne dzięki! A "Ota" to co za licho !?
2019-11-11 18:32:45 (6 lat temu)
do Dana : Firma Bata przekształciła się w połowie lat trzydziestych w Ota. Kamienicę wyburzono w latach sześćdziesiątych.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2019-11-11 18:34:30 (6 lat temu)
do Desperado: Tzn. nie cala firma tylko jej górnośląska filia w Otmęcie.
2019-11-11 18:45:12 (6 lat temu)
Krzyś_
 
do Krzyś_: W oknach widać wiele drzew - to nie pasuje do rynku w Krapkowicach.
2019-11-17 10:31:45 (6 lat temu)
Dana
 
do Krzyś_: No to chyba poszukiwania trzeba zacząć od nowa. Przypiszę dodatkowo do "niezidentyfikowanych".
2019-11-17 11:26:57 (6 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Krzyś_: Przecież rosły tam drzewa tylko patrzac na te rachityczne sadzonki na zdjeciu, to chyba zrobiono je wcześniej niz podano w opisie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2019-11-17 14:36:56 (6 lat temu)
Krzyś_
 
do Dana : Poszukiwania już się zaczęły wczoraj :-)
2019-11-17 14:02:47 (6 lat temu)
MaW
 
+1 głosów:1
do da signa: Warto też zauważyć, że większość drzewek wyrastała z nawierzchni placu, a tu rosną na chodniku
2019-11-17 15:37:45 (6 lat temu)
Krzyś_
 
do da signa: Są dostępne zdjęcia całego przedwojennego rynku - na żadnym nie widać tej kamienicy. Desperado wspomniał o Bacie, a widać, że to nie ta kamienica. Drzewa to tylko argument uzupełniający :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2019-11-17 15:54:06 (6 lat temu)
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet