| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (2)
Obiekty w okolicy
Plac zabaw dla dzieci
59
m
Kurozwęki
Dziedziniec arkadowy zamku
60
m
Kurozwęki
Pałac Popielów
67
m
Kurozwęki
Bar "Bizon Grill"
76
m
Kurozwęki
Pawilon zachodni
96
m
Kurozwęki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Pawilon wschodni

Architekt: Jan Ferdynand Nax (6 realizacji)
Zbudowano: 1770
Dawniej: Herbaciarnia
Zabytek: A.880/1-7 z 15.04.1967 i 14.06.1977
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
4elza
 
Pawilon wschodni.
2021-04-14 06:32:00 (5 lat temu)
4elza
 
Moim zdaniem to jest Pawilon zachodni czyli Oranżeria.
2019-07-13 20:33:41 (6 lat temu)
do 4elza: Pawilon zachodni to ten:
2019-07-13 21:36:33 (6 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Ta seria jest datowana przez Polonę na 1936.
2023-03-14 08:18:52 (3 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Skorygowałam datowanie i uzupełniłam autora.
2026-01-12 07:47:02 (5 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
Fajnie wkomponował się aparat foto z nickiem ;-)
2018-05-07 21:58:31 (8 lat temu)
do ZPKSoft: :-)
2018-05-07 22:06:04 (8 lat temu)
max
 
+2 głosów:2
Zakład energetyczny jak zwykle stanął na wysokości zadania. Ciekawe, że takiej "estetyki" nie odrzucił nawet konserwator zabytków?
2021-04-10 07:55:02 (5 lat temu)
4elza
 
do max: Myślę, że jest to "radosna twórczość" jakiegoś pracownika gospodarczego, a zakład żyje w błogiej nieświadomości.
2021-04-10 07:58:33 (5 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do 4elza: Nie sądzę. Po prostu chyba większość ludzi już się przyzwyczaiła do absolutnego braku estetyki w działaniach zakładów energetycznych i podchodzi do tego na zasadzie "bo tak musi być". Mnie na przykład do szału doprowadzają takie, wszechobecne, paskudne, o różnych wymiarach szafki, porozstawiane w dowolnych miejscach miasta:
, , jednak np. plastykowi miejskiemu to najwyraźniej nie przeszkadza :(
2021-04-10 08:23:09 (5 lat temu)
4elza
 
do max: Absolutny brak estetyki można zaobserwować w różnych obszarach i jak sadzę podyktowany jest najczęściej oszczędnościami. Zresztą wiele ludzi nie przykłada do wyglądu najmniejszej wagi. Ma być tanio i wygodnie, po najmniejszej linii oporu.
2021-04-10 08:27:49 (5 lat temu)
max
 
+2 głosów:2
do 4elza: Oszczędności w branży energetycznej? To taki żarcik raczej :))
2021-04-10 08:33:12 (5 lat temu)
4elza
 
do max: Miałam na myśli bardziej potencjalnego użytkownika, niż branżę jako taką.
2021-04-10 11:33:32 (5 lat temu)
4elza
 
Cała seria dodanych przeze mnie dzisiaj zdjęć, jest opisana przez NAC jako: "Zabytki ziemi świętokrzyskiej. Kraków, klasztor Ojców Dominikanów, odkrywka w ścianie", czyli niezidentyfikowane. Możliwe zatem, że gdzieś przypisałam nieprawidłowo, byłoby wobec tego dobrze, gdyby ktoś popatrzył.
2026-01-12 07:33:12 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet