| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat legionowski
Obiekty w okolicy
Kościuszki 106
50
m
Legionowo
Sklep
69
m
Legionowo
Delikatesy ABC
73
m
Legionowo
Kościuszki 108
79
m
Legionowo
Mazowiecka 2
98
m
Legionowo

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Tunel drogowy długości niespełna 400 metrów i szerokości 8 pod torami linii kolejowej Warszawa - Gdańsk łączący dzielnice Przystanek i III Parcela w ciągu ulicy Krakowskiej - aleja Róż.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Gdyby zdecydowano się na wiadukt to już by dawno był. Z tymi ekranami to władze Legionowa też chyba zwariowały. W Nowym Dworze też przebudowywano linię kolejową ale nie ma żadnych ekranów bo władze miasta się nie zgodziły. Jeszcze wzdłuż torów można jakoś przeboleć ale w centrum Legionowa to tragedia, wcale nie były konieczne tylko pewnie chodziło o kasę.
2013-03-03 18:45:57 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Rado-NDM: Tunel to urbanistycznie lepsze rozwiązanie. A ekrany to niestety rzeczywiście głupota.
2013-03-03 18:53:08 (13 lat temu)
maj
 
do Rado-NDM: Nasze władze niewiele tu decydowały, głosy ludu stwierdziły mają być niech będą zresztą u nas gęsta zabudowa przylega do torów i to zadecydowało.Co do tunelu od lat był w projekcie i planach zagospodarowania tunel, ukształtowanie terenu i urbanistyka pewnie o tym decydowały. Z budową miało być tak pięknie rok i już leci trzeci.
2013-03-03 20:02:28 (13 lat temu)
do maj: U nas też jest dużo domów wzdłuż linii kolejowej a jednak ludzie wolą coś widzieć z okna niż szarą ścianę. Tyle lat mieszkają blisko torów to się przyzwyczaili a te ekrany to wcale tak nie eliminują hałasu. Nie wiem kto tak zadecydował żeby w Legionowie czy Janówku robić tunele skoro w tym rejonie są wysokie wody gruntowe, nie dziwne, że wszystko zostało zalane. W Nowym Dworze też myślano o tunelu ale jest tu tak wysoko woda, że zrezygnowano. W przejściu podziemnym pod torami cały czas jest wilgoć i gdyby nie odpływy to chyba by woda w nim stała. W naszej pięknej krainie Kotliny Warszawskiej nie buduje się tuneli.
2013-03-03 20:17:50 (13 lat temu)
maj
 
do Rado-NDM: Już w trakcie budowy słyszałem że nastawiali ścin i przez to nic nie widać w rzczywistości to wygląda jakby wokół ubyło przestrzeni. Gdy tylko ruszyły prace przy tunelu ludzie składali skargi że budowa wysuszyłaim studnie !!!
2013-03-03 20:46:09 (13 lat temu)
do maj: Mnie najbardziej przerażają ekrany na Warszawskiej w Legionowie. Naprawdę takich rzeczy nie robi się w centrum miasta bez względu na wszystko. Oszpecono miasto i tak jak piszesz ubyło przestrzeni.

Co do studni to pewnie woda z nich wyleciała do tunelu tak jak latem zeszłego roku Wisła uciekła do tunelu pod Wisłostradą ;)
2013-03-03 21:06:37 (13 lat temu)
Ciekawe czy zmienia się liczba zapalonych lamp w zależności od potrzeb oświetleniowych? :)
2014-06-10 21:35:37 (12 lat temu)
To po lewej to chodnik techniczny czy taki ogólnodostępny?
2014-06-10 21:32:28 (12 lat temu)
maj
 
W odpowiedzi na zapytanie pod zdjęciem
2014-07-27 20:33:02 (11 lat temu)
do maj: Wszystko jasne :)
2014-07-27 20:35:24 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Budowa tunelu drogowego,po przesklepieniu odcinka pod torami firma budująca tunel ogłosiła upadłość.
Nowe połączenie drogowe pod torami linii kolejowej
2012
-
2012
2012
-
2013
2012
-
2013
2013
-
2014
2013
-
2014
2023
-
2023
2023
-
2023
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet