| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

III Parcela

Religia
Edukacja
Sport
Transport
Kolej
Budowle
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Odcięli przyłącze energetyczne za niepłacenie rachunków ???
2012-03-31 18:20:32 (14 lat temu)
maj
 
Spostrzegawczość niektórych fotopolan nad podziw będę w tej okolicy po niedzieli to może coś podpatrzę
2012-03-31 19:34:03 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Te nikomu niepotrzebne balkony, latami czekają na balustradę.
2012-07-18 21:14:53 (13 lat temu)
maj
 
Właśnie balkony w domkach jednorodzinnych służą z reguły li tylko wietrzeniu pościeli a tu i tego nijak wykorzystać z braku barierki
2012-07-18 21:57:34 (13 lat temu)
maj
 
Obecnie buduję domek z trzema balkonikami każdy inny jeden na filarach, drugi półokrągły, trzeci prosty wiszący inwestor rzecze jakieś małe 1 na 3 m.
2012-07-18 22:05:49 (13 lat temu)
do Danuta B.: Ciekawe spostrzeżenie! Faktycznie bardzo powszechna "praktyka"...
2012-07-18 21:55:22 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do maj: Niestety, dotychczasowi użytkownicy mieszkań w blokach myślą o swoim nowym domu kategoriami mieszkania - będzie jeden pokój więcej, to nam starczy. Balkony też ze dwa. Tymczasem w domkach potrzeba tyle pokoi ile... potrzeba. jak ktoś ma kolekcję 5 tys, książek, to wiadomo, ze potrzebuje na nie pomieszczenie. Zamiast pokoi niezbędne są rozmaite zamykane schowki (np. na odkurzacz, który zwykle parkuje za drzwiami do kuchni:), nie wspomnę o miejscu na przechowywanie zimą mebli ogrodowych, kosiarki itp. Ale to gadanie do ściany, każdy wie lepiej, co mu potrzebne:).
2012-07-18 22:18:43 (13 lat temu)
Po lewej to fotoniedźwiedź ?
2013-02-28 22:38:17 (13 lat temu)
Julo
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: chyba duży pies
2013-02-28 22:46:58 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do Wiesław Smyk: Owczarek kaukaski, albo moskiewski pies stróżujący - one taki wielkie kudłate, mieszkają na zewnątrz.
2013-03-01 11:04:45 (13 lat temu)
s_mile
 
+2 głosów:2
Na miniaturce te cienie wyglądają jakby robot-kelner szedł nakarmić jakiegoś zwierzaka :-D
2013-10-07 13:47:16 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Szkoda, że nie ukończony, zasiliłby listę gargameli:).
2013-10-06 19:11:20 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Zawsze można zrobić listę porzuconych budów niedoszłych gargameli ;) Taki "poddział" listy gargameli.
2013-10-06 19:44:41 (12 lat temu)
Helena
 
Zawsze mi przeszkadzają te wszechobecne słupy i przewody w zrobieniu zdjęcia - widze że to nasza polska rzeczywistość.
Pozdrawiam.
2014-08-02 07:46:36 (11 lat temu)
do Helena: Dokładnie, to zmora polskich miast. Nowe chodniki są układane a stare słupy stoją jak stały. U mnie są np. takie atrakcje , .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: ............
2014-08-02 09:55:25 (11 lat temu)
maj
 
Tu końcówka rzeczonego tunelu w budowie
2014-12-27 20:00:25 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Fotopiesek :)
2016-02-16 21:12:55 (10 lat temu)
2020-02-20 11:52:01 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Fotopiesek ☺
2020-02-20 18:09:52 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
III Parcela - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy III Parcela
12
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet