| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (7)
Obiekty w okolicy
Sienkiewicza 36
22
m
Kielce
Sienkiewicza 34
34
m
Kielce
Leśna 9
37
m
Kielce
Sienkiewicza 38
45
m
Kielce
Fontanna
56
m
Kielce

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
"Ćwiczeniówka" i "Studium Nauczycielskie" były w budynku o obecnym adresie ul. Leśna 16. Fragment z lewej strony kadru (z oknami) to ten sam, który na zalinkowanym poniżej zdjęciu widać od strony ulicy Leśnej - a na zdjęciu ten sam element uchwycony od strony podwórza:
2023-04-04 08:32:55 (3 lata temu)
Dana
 
To chyba też zaplecze Leśnej 18 ?
2023-04-04 09:49:10 (3 lata temu)
Robert Cze
 
+1 głosów:1
do Dana : Tak, to podwórze pomiędzy budynkami Leśna 18 (ściana z prawej strony kadru), a Sienkiewicza 38 (ściana z lewej strony kadru, na której jest rusztowanie). W głębi oczywiście Leśna 16.
2023-04-04 10:20:20 (3 lata temu)
Dana
 
Czy to rzeczywiście podwórko przy Leśnej 4 ? Co to za budynek w tle z zaokrąglonymi oknami?
2023-04-04 08:36:48 (3 lata temu)
Dana
 
Wózek dla Tereski ;)
2023-04-04 08:37:17 (3 lata temu)
do Dana : Na pierwszym planie jest podwórze budynku o adresie Leśna 18. Fragment wysokiej ściany szczytowej widoczny nad rozwieszonym praniem to już budynek "Studium Nauczycielskiego i Ćwiczeniówki", czyli obecny adres Leśna 16.
To z zaokrąglonymi oknami (w tle), to ów łącznik pomiędzy obu dawnymi szkołami - ten sam:
2023-04-04 08:47:16 (3 lata temu)
TW40
 
do Dana : Oj to chyba jakiś metalowy wehikuł...
2023-04-04 23:48:16 (3 lata temu)
Dana
 
do Robert Cze: Czy ten łącznik (z drugiej strony) widać tutaj ?
2023-04-04 09:10:23 (3 lata temu)
do Dana : Tak.
2023-04-04 09:20:01 (3 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do TW40:
Dana puściła oko, przecież na zdjęciu jest saturator do wody sodowej... :))
2023-04-05 13:07:17 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet