| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Wiadukt kolejowy
70
m
Łódź
Most kolejowy /Łódź, l. kol. nr 54...
76
m
Łódź
Kapliczka Matki Bożej "Ave Maria"
89
m
Łódź
Przejście podziemne (Piłsudskiego-...
446
m
Łódź
Przejazd kolejowy
515
m
Łódź

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Marcine, to co jest widoczne jest napewno wiadukt, ale chyba przy Walowej....
2022-04-18 17:27:07 (4 lata temu)
Wziąłem to z już Istniejącego obiektu ... Ulica Wałowa to ta na górze - równoległa z torami kolejowymi ... Na dole jest Rokicińska .. Nie wiem jak będzie lepiej ... Raczej ta moja wersja ... ?.
2022-04-18 17:38:35 (4 lata temu)
Kapliczkę już mam ... :) Wiadukty sa jakby DWA ... Od naszej strony jest Samochodowy a dalszy jest kolejowy ... To jakby DWA wiadukty ... Widać To Świetnie z Góry ...
2022-04-18 18:03:02 (4 lata temu)
OK OK ... Jest jeszcze jedno "stare" czyjeś zdjęcie tego wiaduktu - ja się do niego dopisałem ... Skoro już "wisiał" tyle czasu to widocznie nie Raził w oczy ... Ja się dostosuje ... :)
2022-04-18 18:06:14 (4 lata temu)
do blaggio : Napisałem ze tamten "wisiał" w sensie na FP a nie "wisiał" przerzucony przez jezdnię ...A swoją drogą to odrębny temat jak powinniśmu nazwać ten czy inny wiadukt ... Od ulicy która jest na dole , od ulicy która jest na górze ... ??? a jakby sporny wiadukt był tylko kolejowy i nie było u góry ulicy Wałowej ... ??? Nazwalibyśmy GO wiadukt na Rokicińskiej ... Mieprawdaż ... ? A wiadukt w Łodzi na Żabieńcu - każdy mówi Wiadukt na Żabieńcu a nie na Aleksandrowskiej ... Warto to uregulować ...
2022-04-19 07:08:04 (4 lata temu)
do sawickimarcin: Przed chwilą Ci zaloźylem obiekt ulicy Walowej i tej kaplicy i wlaśnie zauwaźylem źe tam są dwa wiadukty. jeden kolejowy, Na zdjięciu widze na wiaduktu bariery energochłonne, wiec to jest wiadukt drogowy
2022-04-18 17:53:26 (4 lata temu)
do sawickimarcin: I jeścze raz...link na obiekt kapliczky przy Walowej
2022-04-18 17:54:04 (4 lata temu)
do sawickimarcin: Jeźeli zrobileś zdjięcie od tej kapliczky, no to na pierwszym planie jest wiadukt na Walowej. Dopisalem do tego wiaduktu. Poczekajmy na chlopaków z Lódzi, niech oni zdecidują....
2022-04-18 18:02:33 (4 lata temu)
do sawickimarcin: Ten wiadukt, który "wisiał" to nie ten sam wiadukt, co obecnie. Tamten był krótszy (nad jedną jezdnią, dziś jezdnia północna) i stał 30 m na zachód od obecnego. Nowy powstał w latach 80. podczas przebudowy ulicy Rokicińskiej.
2022-04-18 23:48:19 (4 lata temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Nie ma obowiązku używania bardziej rozbudowanej nazwy obiektu na FP niż Wiadukt, o ile oficjalna nazwa nie brzmi np. Wiadukt im. Tolka Banana. Nie ma potrzeby pisania Wiadukt na Wałowej lub Wiadukt nad Rokicińską. Obiekt na FP wiaduktu tak jak i mostu powinien być przypisany do ciągu komunikacyjnego jaki niesie czyli ulicy lub linii kolejowej, jak i do ciągu lub rzeki nad którymi przebiega wiadukt, czy most. Z tych przypisań wynika, który to jest wiadukt. Oczywiście pod zdjęciem będzie widoczne tylko jedno z tych dwóch przypisań.
2022-04-19 18:31:40 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet