| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Sun Tower

Widoki z Sun Tower

Obiekty w okolicy
Sun Tower
11
m
Łódź
Biblioteka Publiczna
24
m
Łódź
Wojska Polskiego 98
37
m
Łódź
Głowackiego 8
65
m
Łódź
Wojska Polskiego 96
79
m
Łódź

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
Nie dałoby się większego i mniej skompresowanego? Ciekawe widoki, a robi się pikseloza.
2011-11-18 10:37:42 (14 lat temu)
Mogę mniej kompresować, ale żebym potem nie dostał po łbie za wagę zdjęć. Co do wielkości to rzeczywiście na panoramach mogłem zrobić większą
2011-11-18 11:17:38 (14 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
do Bałuciorz: Za panoramy fotopolscy chuligani zazwyczaj nie biją.
2011-11-18 11:38:16 (14 lat temu)
do WW: Podmieniłem
2011-11-22 10:38:57 (14 lat temu)
JarCho
 
do Bałuciorz: Obetnij "mleko" z górnej połowy to będzie lżejsze... :)
2011-11-22 10:42:27 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Z tymi blokami był taki problem, że pojawiły się jakieś cięcia budżetowe, i nie rozebrano większości kamienic, które miały ustąpić miejsca zieleni między blokami. W efekcie powstał tragiczny melanż smutnych "staliniaków" i powciskanej między nich międzywojennej biedy. Dzielnica od 50 lat czeka na dokończenie przebudowy, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek w urzędzie miasta nawet zdawał sobie z tego sprawę.
2011-11-18 10:36:17 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Uwaga techniczna - tym kadrom dobrze by zrobiło ograniczenie partii nieba o połowę. Złe proporcje odwracają uwagę od sedna na dole kadru. Jeszcze w prawo ok. 0,3 st.
2011-11-18 13:49:22 (14 lat temu)
JarCho
 
+6 głosów:6
Myślałem, że nieba powinno się uchylać a nie ograniczać. :))
2011-11-18 13:52:51 (14 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
do WW: Najlepszy przykład jest na WiN, gdzie przedwojenna kamienica stoi ze 3 metry okien bloku - żółty budynek przy prawej krawędzi zdjęcia, mniej więcej w połowie wysokości zdjęcia. Problem starej zabudowy dotyczy chyba całych Bałut. Na osiedlach budowanych później też są takie kwiatki . Ale powoli ta zabudowa sama się wykrusza.
2011-11-18 11:23:07 (14 lat temu)
WW
 
do Bałuciorz: Obawiam się, że problem nie tyle się nie rozwiąże, co utrwala, bo nie zostały uregulowane kwestie własnościowe - co widać dobrze na Twoim zdjęciu.
2011-11-18 11:28:08 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 14 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet