| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Centrum Medyczne Salve Medica
129
m
Łódź
Tytoniowa 24
255
m
Łódź
Tytoniowa 22
290
m
Łódź
Przejazd kolejowy
295
m
Łódź
Tytoniowa 20
320
m
Łódź

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
jurekpogodno
 
+3 głosów:3
Te hasła z tamtych czasów to istna szydera , kpina i takie tam :)
-pokój , praca , socjalizm-

Socjalizmu niema !
Pracy tyle o ile !
Pokój...sublokatorka ewentualnie mieszkanko pod wynajem :)
2012-02-15 13:40:23 (14 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
SA piszemy bez kropek. Tak jak inne skróty pisane wielkimi literami.
2012-02-15 14:21:35 (14 lat temu)
OK ortografia czy interpunkcja została "załatwiona" :)
A co do samego hasełka ?
Chodzi o "zawartość" idee .
2012-02-15 15:56:58 (14 lat temu)
Michał. K
 
+2 głosów:2
Fotografia po 1974 roku.
2025-12-12 16:22:13 (6 miesięcy temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
Rok budowy-ukończenia raczej wyżej.
2025-12-12 16:25:13 (6 miesięcy temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Bałuciorz: I słusznie ;)
2012-02-15 14:26:59 (14 lat temu)
WW
 
0 głosów:1
do Bałuciorz: Sprawa jest kontrowersyjna, bowiem reguły ortografii stoją tu w sporze z przepisami prawa handlowego.
2012-02-15 14:55:36 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do WW: Na na samym dole jest wytłumaczenie członka Rady Języka Polskiego p. Jerzego Bralczyka, czyli autorytet niepodważalny.
2012-02-15 15:12:09 (14 lat temu)
Trudno mi było dociec, czy już sprzedany, czy jeszcze nie.
2017-05-16 22:00:02 (9 lat temu)
Michał. K
 
+2 głosów:2
Rok budowy, to raczej oddanie-ukończenie, zatem 1972 odpada.
2025-12-12 19:21:14 (6 miesięcy temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
O jedno reporterskie za dużo ;)
2025-12-12 16:45:18 (6 miesięcy temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
do Woj11: Zgadza się:-)
2025-12-12 17:01:13 (6 miesięcy temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do Michał. K: Przypisałem zdjecie do Salve, bo biurowiec to teraz budynek B tego centrum medycznego.
2025-12-12 20:53:51 (6 miesięcy temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Ok.
2025-12-12 20:59:56 (6 miesięcy temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Syrenka ma tablicę rejestracyjną starszego wzoru (krótką) - formalnie maksimum 1983, ale myślę, że to parę lat wcześniej.
2026-01-21 16:12:47 (5 miesięcy temu)
Jolanta Mikołajewska
 
+4 głosów:4
Michał K. Po raz kolejny wstawia Pan zdjęcia ze zbiorów grupy Łódzki Wehikuł Czasu. Byłoby w porządku, gdyby wspomniał Pan o źródle pozyskania zdjęcia.
2026-01-23 21:02:55 (5 miesięcy temu)
do Jolanta Mikołajewska: Po raz kolejny źródło podane jest w opisie i przyznam szczerze, że patrząc teraz u nich ponownie to mają dopisane 📷 M. Zajdler / 1987 rok / Łódzki Wehikuł Czasu.
2026-01-24 12:25:09 (5 miesięcy temu)
Michał. K
 
+2 głosów:2
do Jolanta Mikołajewska: A Łódzki Wehikuł Czasu skąd wyczarował zdjęcie?
2026-01-25 09:05:45 (5 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
Jakaś fabryka?
2026-02-19 10:27:27 (4 miesiące temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
Z tyłu chyba Wersalska 45.
2026-02-19 11:51:46 (4 miesiące temu)
gliwicjus
 
+1 głosów:1
Mercedes W108
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: pomyłka
2026-02-20 18:44:41 (4 miesiące temu)
Jazzek
 
do Krzyś_: Wtedy z wzajemnego ułożenia pasują hale przy Szparagowej (numer 6/8). Jeśli to to, to obecnie jest jeden ząbek na dachu więcej i obudowa po bokach.
2026-02-19 15:02:25 (4 miesiące temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do Jazzek: Z powodu tego ząbka wolałem podać obiekt z tła :-)
2026-02-19 16:00:58 (4 miesiące temu)
Jazzek
 
do Krzyś_: Z drugiej strony widać na zdjęciu potencjał do rozbudowy, więc ten ząbek mógł powstać wkrótce potem. Nic innego nie pasuje, jak wiesz ;-)
2026-02-19 16:30:24 (4 miesiące temu)
Krzyś_
 
do Jazzek: Zgadzam się w pełni.
2026-02-19 16:48:03 (4 miesiące temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Krzyś_: To samo typowałem, tylko właśnie ten jeden "ząbek" wszystko psuł.
2026-02-19 19:47:28 (4 miesiące temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Krzyś_: Teraz na podstawie starych ortofotomap mogę stwierdzić, że tu widzimy najstarszą halę wyburzoną już po 2010 r., i ona miała właśnie tyle ząbków.
2026-02-20 18:40:52 (4 miesiące temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 4 miesiące temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet