| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Parking
151
m
Łódź
Terminal 2
216
m
Łódź
Terminal 1
268
m
Łódź
Aeroklub Łódzki
350
m
Łódź
Hangary
385
m
Łódź

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Obok terminala znajduje się sortownia odpadów, co powoduje, że turystów przybywających do Łodzi wita niezwykły fetor
2014-08-18 12:03:35 (11 lat temu)
fantom
 
do Bałuciorz: To ciekawe że turyści przybywają do Łodzi. Sam jestem turystą, ale nigdy jak dotąd, nie przybyłem do Łodzi.
2014-08-18 12:07:09 (11 lat temu)
do Bałuciorz: Nie jestem specjalistą od lotnictwa,ale z tego co pamiętam ptaki na terenie (zwłaszcza nad terenem) lotniska nie są za bardzo pożądane. Ich niezapowiedziana wizyta we wnętrzu silnika lotniczego, zwłaszcza w czasie lotu może spowodować znaczne problemy.
Z tego co wiem takie sortownie odpadów, wysypiska to miejsca o szczególnym nasileniu bytowania ptactwa, które tam szuka pożywienia.
Ciekawe jak to sąsiedztwo wpływa na ruch lotniczy, i jakie są tworzone zabezpieczenia przed wizytami ptaków na lotnisku (może sokoły, a może systemy odstraszania elektroakustycznego).
2014-08-18 12:09:24 (11 lat temu)
do fantom: Tak, bo w Łodzi tylko syf, kiła i mogiła, drechy, żule i emeryci, i każdy rozsądny człowiek omija to miasto szerokim łukiem, bo najlepszym wypadku zostanie pobity albo okradziony.
2014-08-18 12:15:01 (11 lat temu)
fantom
 
do Bałuciorz: To tak samo jak u mnie na dzielnicy.
2014-08-18 12:20:01 (11 lat temu)
mag
 
do Bałuciorz: To wychodzi na to, że jestem ....?
Zniechęcasz do przyjazdów :), choć ostatnimi razy bywałem tu niedobrowolnie. Niczego złego nie doświadczyłem/zauważyłem, łażąc po ulicach.
2014-08-18 14:38:58 (11 lat temu)
Szkoda, że tak pusto tutaj...
2014-08-17 23:41:25 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Terminal nr 3 Łódź Lublinek
Widok na Terminal 3 od wschodu
2011
-
2012
2011
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2014
2013
-
2014
2014
-
2022
2014
-
2024
2022
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet