| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

SIM Chojny

Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
 
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
Obszar nr 20 Chojny.
Tuszyńska - Unicka – Bednarska – Rzgowska – Dąbrowskiegi – Al. Śmigłego Rydza –Niższa – Orkana – tory PKP – Tuszyńska.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...22232425262728...3536następna
WW
 
+1 głosów:1
Klasyczna łódzka kamienica, szkoda jej (tzn. fasady, bo w środku pewnie nigdy nie było za fajnie).
2013-07-15 09:39:12 (12 lat temu)
do WW: Dlaczego nigdy? Jak ją wybudowali to mieszkania zapewne były przyzwoite
2013-07-16 09:39:02 (12 lat temu)
WW
 
do Bałuciorz: Z tym było różnie, w tej okolicy raczej nie było najlepszych lokali. No, ale może się mylę.
2013-07-16 09:43:42 (12 lat temu)
Pogoda idealna do sfotografowania takiego obiektu. Brak samochodu jeszcze by spotęgował wrażenie.
2013-07-13 14:30:10 (12 lat temu)
x xx
 
do Wiesław Smyk: no i te reklamy, coś dla ZPKSoft, strzyżenie psów, Bałuciorz, daj większe, jak możesz, chciałbym pooglądać, analitycznie.
2013-07-13 14:52:40 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do x xx: Oj, uważaj bo i Ciebie ostrzygę. Mam wprawę, ćwiczę na żywopłocie :)
2013-07-13 17:00:30 (12 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Niestety ciężko tu trafić moment bez samochodów ze względu na permanentne korki. Ale taka kilkunastoletnia Astra z błotnikiem innego koloru idealnie pasuje do klimatu.
2013-07-14 16:10:44 (12 lat temu)
2013-07-14 16:13:39 (12 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do Bałuciorz: dzięki, pobrałem, jest super, zrobię sobie tapetę na monitor, dom ten biedny kiedyś nie był, to raczej dworek, bardzo skrupulatnie kolekcjonuję fotografie jak polska pięknieje i ludziom się żyje dostatniej.
2013-07-14 16:34:57 (12 lat temu)
WW
 
do Bałuciorz: To prawda, tam należałoby fotografować wczesnym rankiem.
2013-07-14 21:59:26 (12 lat temu)
do WW: Cud, że tylko z jednym samochodem mam zdjęcie. A byłem tam koło 17
2013-07-16 09:51:08 (12 lat temu)
Dodam, że tej kamienicy nie ma nawet w ewidencji gminnej i w zasadzie można zrobić z nią wszystko.
2013-07-16 09:52:22 (12 lat temu)
do Bałuciorz: Znaczy co? Pustą działkę mają w ewidencji?
2013-07-16 12:32:15 (12 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Zrobiłem za duży skrót myślowy - chodziło mi o gminną ewidencję zabytków
2013-07-17 14:54:39 (12 lat temu)
do Bałuciorz: Nie wiem jak w Łodzi, ale gdyby tego typu budynki wpisywać do ewidencji zabytków to 3/4 chorzowskich kamienic by się tam znalazło...
2013-07-18 08:49:11 (12 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: U nas też - to coś złego?
2013-07-18 09:30:21 (12 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
Dobrze, że go zdjąłeś, wkrótce zniknie.
2013-07-18 11:29:12 (12 lat temu)
do WW: Za to podobny na Zielonej ma iść z Mia100 Kamienic
2013-07-18 21:17:35 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Bałuciorz: O-o. Ten między Wólczańską a Gdańską?
2013-07-18 21:19:38 (12 lat temu)
do WW: Tak dokładnie ten
2013-07-19 11:50:42 (12 lat temu)
mamik
 
2013-08-18 18:39:16 (12 lat temu)
Ten akurat mi się nie podoba. Jaki sens ma malowanie na zniszczonej ścianie. Wyrzucone pieniądze.
2013-08-18 21:18:34 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Hanna Janiszewska: Dlaczego wyrzucone? Mural z definicji jest rzeczą nietrwałą, a w mojej opinii wygląda znacznie ciekawiej w kontraście z gołym, uszlachetnionym czasem tynkiem niż na wypacykowanej ścianie.
2013-08-19 00:54:28 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Te neorokokowe kamienice mocno mi się kojarzą z Łodzią, jakoś nie znam ich z innych miast - ale pewnie coś przegapiłem. A nie wyprostowałbyś lewego pionu, żebym mógł szósteczkę strzelić?
2013-09-15 23:30:21 (12 lat temu)
do WW: Spróbuje, aczkolwiek jest kupa roboty z tym prostowaniem
2013-09-16 10:56:31 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Bałuciorz: Teraz to już chwila, mogę sam zrobić.
2013-09-16 11:03:42 (12 lat temu)
Lepiej napisz mi jak to robisz i w czym. Ja prostuję w PTGui, którym robię panoramy, ale nie zawsze mi to wychodzi i tracę kupę czasu.
2013-09-16 11:06:59 (12 lat temu)
WW
 
do Bałuciorz: Ja w Photoshopie, też trochę zajmuje, ale na tym etapie, co powyżej to już z górki.
2013-09-16 11:16:10 (12 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
do WW: Poprawiłem
2013-09-16 22:50:44 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:2
do Bałuciorz: Teraz jest jak ta lala.
2013-09-16 23:07:44 (12 lat temu)
Bałuciorz
 
+2 głosów:2
No i tradycyjnie każde okno z innej parafii, a parter to już totalna "wolność gospodarcza i demokracja" w polskim rozumieniu.
2013-09-17 08:03:56 (12 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-09-26 22:08:05 (12 lat temu)
mag
 
ok.:)
2013-09-26 22:17:12 (12 lat temu)
mag
 
Zrobione, dzięki za słuszną (!) uwagę.
2013-09-26 22:21:30 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Dlaczego tramwaje tędy nie jeżdżą? Remont czy ten odcinek torów nie jest już używany?
2013-09-27 00:04:20 (12 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Przebudowa skrzyżowania
2013-09-27 00:12:32 (12 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
do mag : A zaraz i całej ulicy - tory będą po prawej. Ulica zostanie zwężona
2013-09-27 08:02:07 (12 lat temu)
Smerfy?
2013-09-27 00:04:57 (12 lat temu)
mag
 
:))
2013-09-27 00:08:00 (12 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
Rozumiem, że już rozwalony?
2013-10-18 04:02:56 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do † Festung: Już dawno, ni śladu.
2013-10-18 09:27:31 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do † Festung: Ktoś tu widzę, nocą chadza po stronie:).
2013-10-18 09:40:50 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Ciekawe dlaczego taki gruby słupek w oknie na II piętrze. Ściankę przez środek pokoju zrobili?
2013-10-31 16:07:32 (12 lat temu)
Hanna Janiszewska
 
+1 głosów:1
A już miałam zapytać o co chodzi z tą wieżyczką i dopiero przeczytałam opis.
2013-10-31 17:03:13 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
351 Dyskusji (ostatnia 12 lat temu)
Lista ulic w dzielnicy SIM Chojny
12
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet