| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

SIM Chojny

Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
 
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
Obszar nr 20 Chojny.
Tuszyńska - Unicka – Bednarska – Rzgowska – Dąbrowskiegi – Al. Śmigłego Rydza –Niższa – Orkana – tory PKP – Tuszyńska.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...24252627282930...3536następna
BAL†
 
+1 głosów:1
Przeoczyłeś hotel(:
2012-11-16 15:23:21 (13 lat temu)
WW
 
do BAL†: Coś się Pan tak na ten hotel uwziął?
2012-11-16 20:16:37 (13 lat temu)
BAL†
 
+2 głosów:2
O hotelu wypadało wspomnieć w opisie. Jak nie ma takiego obiektu, utworzyć i przypisać także jemu. Bura!!!
2012-11-16 15:14:17 (13 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do BAL†: No, widzę Andrzej że wracasz do formy ;))
2012-11-16 15:48:32 (13 lat temu)
Port
 
Zobaczcie potwora Liebherr'a na ulicy Węglowej koło Dworca Fabrycznego.Jak w takim tempie to wszystko zburzą, a następnie wybudują, to nasz NOWY DWORZEC będziemy mieli na mistrzostwa w czerwcu.Osobiście jak to filmowałem robiło bardzo duże wrażenie.
2012-03-08 10:30:56 (14 lat temu)
Port
 
lub wpis na youtube: Łódź Fabryczna - dwie minuty i nie ma dachu
2012-03-08 10:55:20 (14 lat temu)
WW
 
do Port: Ja powiem tak - z burzeniem w Łodzi nigdy nie było specjalnie trudno, więc nie pozostając nadmiernym pesymistą pozwolę sobie jednak zachować wstrzemięźliwość.
2012-03-08 10:58:57 (14 lat temu)
Port
 
do WW: Masz rację z tymi wyburzeniami i kopaniem dziury. Minęło kilka miesięcy a na budowie dworca jak makiem zasiał, Jedna koparka i jedna wywrotka stojące w miejscu. Ciekawe czy mają już przynajmniej ostateczny projekt (ponoć miał być gotowy w czerwcu) ?
2012-07-03 12:02:36 (13 lat temu)
Port
 
Jaki to był sklepik w tamtych latach pierwszy od lewej we wnęce między apteką a kioskiem Ruchu ?
2012-08-16 17:45:52 (13 lat temu)
WW
 
Można, ale na prowincji, a nie trzeciej co do ważności stacji trzeciego miasta w kraju.
2012-07-03 09:58:10 (13 lat temu)
Bałuciorz
 
+3 głosów:3
do WW: Przypomina mi się taki obrazek z Rożniawy, średniej wielkości miasta na południu Słowacji, dawniej górmiczego. Miasto to posiada dworzec około 4-5km od centrum, już na obrzeżach przez co pociągów jest tam mało (głównie dalekobieżne) bo mało kto z niego korzysta jak autobusowy jest centrum. Zaszedłem sobie raz na ten dworzec z racji zamiłowania do kolei - nieremontowany od kilkunastu lat, ale ładnie utrzymany. Akurat trafiłem na kilkugodzinną dziurę w rozkładzie. W środku żywej duszy, okienka pozamykane, żadnych kasjerów, pracowników, gastronomi, kiosków - nic. A dworzec otwarty cały czas i nikt go nie pilnuje, a środku czysto na błysk, wiszą rozkłady, informacje o ważniejszych telefonach w Rożniawie i gdzie co jest. I jeszcze stoją palmy takie jak u nas trzymano w domach w latach 80. A u nas jakby wyglądał taki dworzec? Byłby zasrany, ojszczany, pobazgrolony, z powybijanymi szybami, a co cenniejsze elementy wyposażenia zostałyby rozkradzione.
2012-07-04 10:09:57 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Nie, to jednak zdjęcia z czasów wojny, bo w trakcie rozbiórki jest już kwartał Sienkiewicza-Narutowicza...
2012-07-21 14:06:29 (13 lat temu)
Myślę, że nie wcześniej niż druga połowa 1942 r.
2012-07-21 23:48:00 (13 lat temu)
Piękne zdjęcie...Czy ja mógłbym prosić na maila zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości ??? ( jmielcarek@poczta.onet.pl ).
Chciałbym to dokładnie obejrzeć, bo to dobrze znana mi okolice... Tu się urodziłem mi wychowałem...Kapitalnie widoczne są murowane schrony w kwartale ulic Narutowicza , Sienkiewicza Piotrkowska... Co prawda za moich czasów zostały grubo zasypane ziemią , ale można było do nich wejść , a wiele z nich służyło jako piwnice.
Było to kapitalne miejsce do zabaw....
2012-07-26 10:30:48 (13 lat temu)
mar
 
do WW: To datowań na 1939-44?
2012-07-21 14:15:12 (13 lat temu)
mar
 
do WW: Czy bardziej zawęzisz?
2012-07-21 14:15:27 (13 lat temu)
WW
 
do mar: No na pewno co najmniej 1940. Nie wiem, kiedy te prace dokładnie podjęli, być może ktoś będzie w stanie jeszcze to doprecyzować.
2012-07-21 14:28:45 (13 lat temu)
mar
 
do Jerzy Mielcarek: Zdjęcia ściągnięte z 2 Taka była rozdzielczość.
2012-07-26 10:43:25 (13 lat temu)
WW
 
Trochę to lepiej wyglądało bez tych paskudnych wiat.
2012-09-03 13:06:17 (13 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
Zupełnie jak na Ukrainie
2012-09-25 11:36:01 (13 lat temu)
WW
 
do Bałuciorz: Mi się wydaje, że u nas jednak bardziej ponuro jakoś.
2012-09-25 12:17:47 (13 lat temu)
Panie kolego, Żużlowa to na Smulsku. Tutaj mamy Żwirową
2012-10-10 15:12:39 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Bałuciorz: Jak idziesz boso to wszystko jedno czy po żwirze czy po żużlu, boli tak samo.
2012-10-10 15:14:59 (13 lat temu)
WW
 
No właśnie ona niestety nie jest odmalowana, tylko pomalowana. Budynek miał piękny, szlachetny tynk i prawdziwa renowacja wymagałaby położenia go na nowo. Ale szczerze mówiąc nie widziałem ŻADNEJ realizacji z takim tynkiem przez ostatnie 20 lat, więc nie wiem, czy to ktoś umie jeszcze robić.
2013-01-10 14:59:07 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
351 Dyskusji (ostatnia 13 lat temu)
Lista ulic w dzielnicy SIM Chojny
12
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet