| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Stokowska
16
17
19

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Stokowska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
Totalnie porąbane są tamtejsze numery. W ogóle typowa PRL-owska dzielnica przemysłowa - całe hektary niewykorzystanej przestrzeni, od 20 lat nikt się nie zajmuje tym, żeby jakoś to wykorzystać.
2012-04-05 14:25:11 (14 lat temu)
Kotłownia zasilała również znajdujące się za plecami fotografa Okręgowe Warsztaty Poczty i Telekomunikacji i Okręgową Składnicę Zaopatrzenia Poczty i Telekomunikacji. Obie instytucje przeniesiono z Alei Kościuszki 10 właśnie tu w latach 70-tych...Po przekształceniach w Telekomunikacji, nazwa się zmieniła na "Zakład Usług Technicznych w Łodzi " a później , po kolejnych przekształceniach i mariażu z "France Telecom" zyskał nazwę TP TELTECH sp. z o.o. i w końcowym efekcie uległ całkowitej likwidacji...
2012-04-06 09:49:12 (14 lat temu)
Czy któryś z was ma możliwość przypisać Śnieżną do SIM Sikawa? Pisałem na forum, ale nic się nie dzieje.
2012-04-07 16:56:03 (14 lat temu)
zeto
 
do WW: To była kotłownia d. ZPP Feniks, zaopatrująca również Instytut Włókiennictwa... Komin żelbetowy - zburzony - miał być zastąpiony lżejszym stalowym, ale wiatr historii już do tego nie dopuścił. W dawnym IW przez jakiś czas była montownia ukraińskich samochodów Tavria prowadzona przez firmę Damis, która była również zarządcą Eurojarmarku na stadionie X - lecia w Wa-wie.
2012-04-05 21:37:39 (14 lat temu)
do zeto: W IW? Mi się wydawało, że montownia Damisu była w tym długim budynku przy Śnieżnej, zaraz za kotłownią
2012-04-06 08:58:19 (14 lat temu)
zeto
 
do Jerzy Mielcarek: Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że tam był również IW. Jasne, że pokręciłem :)
2012-04-06 20:59:09 (14 lat temu)
do zeto: IW owszem, był, ale przy Brzezińskiej.....
Natomiast za terenem Telekomunikacji , była jakaś baza remontowa samochodów milicji.....
2012-04-07 08:31:04 (14 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
do Jerzy Mielcarek: I jest dalej - za moim plecami jest parking skradzionych i nieodebranych samochodów. W głębi działki budynek z warsztatami.
2012-04-07 12:08:43 (14 lat temu)
Sądząc po widocznych rurach wydechowych (lśniące, z nierdzewnej stali) w części na pierwszym planie zapewne mieści sie agregatownia.
2012-09-14 11:08:01 (13 lat temu)
Rafał T
 
+7 głosów:7
To po co ta kotłownia jak palić nie wolno :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2022-03-26 22:54:46 (4 lata temu)
apolinaros
 
+3 głosów:3
Pani kierowniczko, czy ja palę?! Ja palę cały czas, na okrągło!
2022-03-29 10:49:59 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Ulica Stokowska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet